Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az UFO-k szerintetek is itt...

Az UFO-k szerintetek is itt vannak már, -vagy csak vaklárma?

Figyelt kérdés
UFO észlelèsek, idegen repülő objektumok a levegőben

#Ismeretlen repülő objektumok #fènypontok a levegőben #UFO észlelèsek
2015. júl. 6. 01:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
A reptoidok már a spájzból lézerágyúznak!
2015. júl. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
UFO-k egész biztos, hogy léteznek DE... az is egész biztos, hogy titkolják előlünk, mert félnek hogy pánik törne ki !!! 51-es körzet ezért jött létre, hogy titokban tudják tartani ezt az egészet, pedig szerintem ugyanannyi jogunk van mindenről tudni, mint a CIA tagoknak vagy a tudósoknak. Ezek a dolgok sztem felháborítóak !!!
2015. júl. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
7%
Már itt vannak, tegnap láttam három reptoidot és négy krixkraxit, épp gyarmatosítani indultak. Szólnunk kéne az annunakiknak (akik a saját ürülékükkel javítottál fel az emberi DNSt) hogy nagy baj lesz, hozzanak űrcirkálót, antianyag-bombákat meg minden szart mielőtt nem késő
2015. júl. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Felnézel az égre, látod a kondnzcsíkokat. Az egyik végén fénylő valami látható, no, az bizony UFO!

Ha nem így lenne, te lennél az élő, két lábon járó légiellenőzési központ!

2015. júl. 6. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak vigyázzunk nehogy hiperűr sztráda bekötő utat akarjanak erre építeni mert akkor nekünk annyi :-))
2015. júl. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%

Igen. Már úgy volt, hogy a kormányok nem tudnak megegyezni velük, de most kaptak haladékot.

[link]

Ilyen sztorival próbálják kimagyarázni, hogy valaki túl hamar megijed:)

2015. júl. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy kavics is tud ufu lenni.

Idegenek nélkül még most sem tudnánk beszélni. Így eléggé sanszos....

2015. júl. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azé elég léehangoló válaszok vannak itt.Most komolyan igaz h még sosem láttam UFO-t hozzáteszem nem is nagyon szereték...de miből gondoljátok hogy nincsenek közöttünk földönkívüliek???A levegőt sem látod még is létezik.Amúgy meg szerintem nem zöld kis emberkéknek kell elképzelni őket hanem olyanoknak mint amilyenek mi vagyunk kissebb nagyobb válztozásokkal.Az hogy még titkolják a dolgokat az pont az ilyen beszólók miatt van akik elviccelik ezt.Ők még nincsennek felkészülve egy ilyen hírre még!

És amúgy is neh már csak egy ilyen szánalmas kis bolygón alakúlt volna ki élet.Ahhoz túl rendezett minden a világunkban h ez véletlenül lenne megteremtve...

2015. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%

Nem kell félned, nem vagyunk itt..

...

.....

Mármint nincsenek itt, úgy értettem. Igen...

Béke!

2015. júl. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
engem egyszer el is raboltak de olyan idegesítő tudok lenni hogy visszahoztak
2015. júl. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!