Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Holdutazás átverés volt?

A Holdutazás átverés volt?

Figyelt kérdés

Több érdekes tudományos alapokon nyugvó cikk létezik arról, hogy maga a TV-ben leadott holdutazás nem valódi. Hamis, itt a földön vették fel. A Holdat megközelítve az űrhajósaink elkiáltották magukat : Jézus már itt vannak !!


Ezek után egy órás szünet következett, majd a leadott állítólagos holdraszállás, melyben sok dolog hibázik : A zászlót fújja a szél, ide oda libbenti. A fényviszonyok miatt a kövek árnyéka teljesen másfelé esik. Van fényszóródás, amely csak légkörben lehetne, az a baj, a Holdnak nincs légköre :P


estig sorolhatnám, akiket érdekel itt olvashatja [link] Több ufómagazint átolvastam, melyek ezt az elméletet nem tudták cáfolni, így levonható az egyetlen ésszerű tudományos következtetés, mely szerint a TV-ben leadott űrséta : átverés, melynek egyetlen célja, hogy ne kelljen beismerni az UFO bázisokat a Holdon. Az idegenek, reptíliánok Holdon tőrténő tartózkodását. a Holdutazás átverés volt?


2015. márc. 25. 18:36
1 2 3 4
 11/32 TamásTóth válasza:
74%

Nem sértésből, de még HA hamais is a holdraszállás, ebből hogy az anyámba következik, hogy reptiliánok tartózkodnak a Holdon?:D:D


Ha hamis lenne a holraszállás, akkor az egyetlen egy ok miatt lenne, a hidegháború miatt. Az űrprogrammal egyszerüen térdra akarták kényszeríteni a Szovjetuniót az amerikaiak, ami sikerült is, mivel a Szovjetek is versenybe szálltak.

2015. márc. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
61%

"Igen. Csak te érzed. A vízszintes fémen lógó zászló horizontálisan himbálózott, de a gravitáció csak vertikálisan hat rá. Gondolom ezt neked nehéz felfogni ! :D"


- Igen, nehéz felfognom. Hiszen egy büdös szóval nem mondtam, hogy a gravitáció miatt himbálózott. Vertikálisan az az ürhajós hatott rá, aki beállította a zászlót, és kinyitotta a merevítő rudat. Csak olvass vissza.

2015. márc. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
54%
Látom csak akkor van esélye egy válasznak itt 0%-nál jobb értékelést kapnia,ha mélyen benyal a kérdezőnek.
2015. márc. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 Ozmium42 ***** válasza:
100%
A tehetetlenség teljesen független a légkörtől, és a légmozgásoktól. Ha a felső, vízszintes (horizontális) zászlórúd mozog, akkor húzza magával a zászlót, de a tehetetlenség miatt a zászló széle később gyorsul, mint a rúd. Amikor a rúd megáll, a zászló széle tovább lendül a tehetetlenség miatt. Ez vákuumban és zéró gravitációban is ugyanúgy működne, mint gravitációs térben és légkörben, ez utóbbiak csillapítják a kilengést (+ a zászló szövetén belüli, és a szövet és rúd közötti súrlódás is).
2015. márc. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
itt nem fúj a szél,csak valahogy meggyűrődött a zászló ennyi,nem tudom mi ebben a fura.
2015. márc. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Olvassátok el, érdekes.

[link]

2015. ápr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Dehogy! A Hold kering a Föld körül, szóval utazik!
2015. ápr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem kamu volt, hogy megnyerjék az űrversenyt a szovjetek előtt. Az indokom: egy részt az utazásból mindig elhallgatnak, pedig szerintem az volt a legfontosabb momentum. A Földről való kilövést több ezer ember készített elő és koordinálta, ezredmásodperces pontossággal, mert ugye a Holdat el kellett találni a kilövésnél. (Jó, nem vagyok ennyire primitív, de ez a lényeg). Rengeteg technika, felszerelés, satöbbi. De amikor a holdkomp elindult haza, vagyis amikor elstartolt a Holdról, hogy újra csatlakozzon a köröző egységhez, az valahogy elsiklik. Pedig azt nagyon pontosan kellett végrehajtani, hiszen a holdkomp üzemanyaga nem volt arra elég, hogy keresgesse a köröző egységet az űrben, azt pontosan el kellett találni a visszaút startjánál. Erre egy űrhajós megnyom egy gombot és felemelkedik, megtalálja, majd csatlakozik hozzá úgy, hogy erről egy szó, egy fénykép nem történt. Pedig emlékezzetek, mekkora esemény volt 1980-ban az orosz-USA űrrandevú, ahol két űrhajó találkozott, és kapcsolódott össze az űrben. Az évszázad technikai bravúrjának kiáltották ki, holott a holdutazásokkor ezt már rengetegszer megcsinálta a holdkomp legénysége? Ugyan már. Technikailag lehetetlen volt, hogy egy, a mai zsebszámológépnél butább computerekkel működtetett egység odataláljon a köröző egységhez és dokkoljon. Ha a kilövést csak fél másodperccel elbaszták, akkor már az űrben 100 km messze a holdtól az 1000 km eltérést jelentett a tervtől. Hogy navigálta magát össze a két egység akkoriban? Korlátozott üzemanyag és életfeltételek (idő, víz, kaja) mellett? Ha a holdkomp a Hold talaján csak egy fokkal nem állt vízzintesen, akkor a kilövés is ferde lett a kilövő platform ferdesége miatt! Ez egy remekül felépített mese, mint a 9/11.
2015. ápr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
24%

Annak ellenére, hogy több bizonyíték is van az Apollo-11 holdra szállására, néhány felvétel egyérelműen arra utal, hogy földi körülmények között, néhány 10 méteres távolságból studió reflektorrak történt a megvilágítás - több 100 ezer kilométerről, esetleg 150 millió kilométerröl történő megvilágítás esetén az árnyékok párhuzamosak lennének. Napról, Földről, egyéb objektumokról visszaverődő fény többes árnyékot okozna. Az is feltűnő, ha összekötjük az egyeneseket, midig kifül esik a képen - kivéve azon, amelyen csak egy szürke négyszög látszik a találkozási pont helyén. Fenti jelenségre a széleslátószögü objektiv nemigazán ad magyarázatot.

Találkoztam olyan magyarázattal, hogy a földi kisérlteknék készült képekből keveredett néhány a NASA által publikáltak közzé.

2015. ápr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
#... kivül esik a képen...
2015. ápr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!