Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Most úgy őszintén! Te mit...

Most úgy őszintén! Te mit gondolsz a világmindenségről? Léteznek idegenek? Ránk találtak már? Esetleg bele avatkoztak a fejlődésünkbe is? Vagy egyedül vagyunk az egész világegyetembe?

Figyelt kérdés
Ha kérhetem, vázold pár mondatba a meglátásod!
2015. márc. 24. 14:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
norbi megtanít angolul beszélni is!
2015. márc. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem a világegyetem sok fajt tartogat. Lehet, hogy vannak akik tudnak rólunk, de nem érdeklődnek irántunk.

Hagynak minket a saját utunkon.

2015. márc. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagytok egyedül, és mi is már itt vagyunk köztetek.

Már 10000 éve.

De már 2 milliárd éve figyeltük a bolygótokat.

2015. márc. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Nem hiszem, hogy egyedül lennénk ebben a hatalmas világegyetemben.

Arra tippem sincs, hogy ránk találtak-e már, de azon már gondolkodtam, hogy mi van ha ők hoztak létre minket, lehetünk mi valami kísérleti példányok is. :-)

2015. márc. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

2! Ha a feltételezett idegenek tudnak rólunk, akkor nem is akarják tudni, hogy mennyire vagyunk fejlettek?

Milyen messze érünk a technológiai ágon?

Ezzel együtt az se foglalkoztatja őket, hogy veszélyesek vagyunk-e rájuk, vagy esetleg bármi másra?

2015. márc. 24. 15:21
 6/16 A kérdező kommentje:

4! Ha így is van szerinted mi lehet "teremtés" célja?

Köszi!

2015. márc. 24. 15:24
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Léteznek.

Azon egyszerű oknál fogva, hogy a világmindenség mérhetetlenül hatalmas, és statisztikailag valószínűbb, hogy nem csak egyetlen pontján létezik valamilyen életforma, hanem több helyen is.

2015. márc. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%
Nekünk mi a célunk a kísérletekkel? Klónozás és társai?
2015. márc. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Most vissza megyek aludni!
2015. márc. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én ugy vagyok vele h ha itt ez a bolygó tele élettel, akkor miért ne lenne több. Az h nem jönnek? Mi se megyünk. Nem tudhatjuk milyen technológiával rendelkeznek stb. Ha felfedeztek, kérdéses h miért nem érdekeljük őket. Minden esetre én vagyok, létezem, ahogy az univerzum is, es h ott mit rejt a messziség csak az tudja aki v ami ott van.
2015. márc. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!