Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szeretnék agykontrollt tanulni...

Szeretnék agykontrollt tanulni, de előbb itthon próbálnám ki, egyedül. Nagyon sok anyagot találtam neten, de nem ismerem az egész sorrendiségét. Hogyan haladjak?

Figyelt kérdés

...Hogyan haladjak? Van olyan oldal, ahol találok egy listát, hogy melyikkel illik kezdeni, és hogyan tovább?

Ill. van valamilyen besorolás, hogy melyik technika milyen típusú, gondolkodású, képességű embernek való?


Köszönöm a választ!


2011. jan. 23. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az agykontrollt 7 és 10-11 éves koromban használtam öntudatlanul. Az elsőnél korán akartam kelni: Sikerült napfelkelte előtt. 10-11 éves koromban pedig 8-kor akartam, és csak 10 perccel keltem fel később. Én eddig csak erre használtam az agykontrollt, illetve van két sebem amelyiket emléknek szerettem volna tartani. Sikerült, nem gyógyult be, de nem is káros rám. Ébresztésnél csak mond magadban este: "korán akarok kelni" vagy "X-kor akarok kelni" Próbáld ki, talán megy
2011. jan. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%
Nem tanácsolom, hogy egyedül, vezető nélkül fogj hozzá, mert ha valami, valaki megzavar, és még nem vagy gyakorlott, könnyen ott maradhatsz agyilag alfában. Ezért vannak a tanfolyamok, mert ott a vezető, aki visszahoz. Persze mindenki szokott alfában lenni, ez az állapot az ébrenlét-alvás között egy bizonyos szint, melyen mindenki keresztülmegy a teljes elalvás és ébredés előtt.
2011. jan. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Valóban ki tudsz próbálni egyszerű technikákat magad is, ahogyan az első kommentáló írja. A tanfolyam azért fontos, mert ott megtanítanak relaxálni, ami rengeteget segít abban, hogy jó legyen a közérzeted, a sterssztűrő képességed és az egészséged. Tehát már ezek miatt is bizto, hogy jobban megy tőle a tanulás. Ezen kívül van olyan módszer is (tudomásom szerint csak a tanfolyamon tanítják), ami kimondottan a tanulást segíti. Attól azonban nem kell félned, hogy "alfában maradsz", mert ez gyakorlatilag teljesen lehetetlen. Ha viszont hatékonyan szeretnéd alkalmazni a technikákat, mindenképpen menj el a tanfolyamra. Nem olcsó, de megéri! Én 2000-ben végeztem és akkor még úgy volt, hogy aki elvégezte a tanfolyamot, de nem találta hasznosnak, és aláírt egy nyilatkozatot arról, hogy sosem használja az elsajátított technikákat, visszakapta a pénzét. Persze senki nem kérte vissza a pénzt, hiszen valóban nagyon hasznos :)
2011. jan. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Töltsél le agykontrollos alapgyakorlatot, meg alfahangot, az segíti, hogy minél mélyebbre menj a meditáció során.

Töltsd le a tanfolyami kézikönyvet, abba le vannak írva a technikák, és hogy milyen esetben melyik technikát kell alkalmazni.

2011. jan. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint semmiféle szükség tanfolyamokra. Csak olvass továbbra is az interneten, gyakorolj egyedül, a többire magad is rá fogsz jönni. A határokat, csak a fanztáziád szabhatja meg.

A tanfolyamon egy rendszert fognak megmutatni, ami ha neked szimpatikus akkor használod, ha nem akkor átformálod, a saját stílusodra - csakúgy, mint Bruce Lee tette ezt így harcművészeti téren.

Az én véleményem szerint ne menj el tanfolyamra, nem fog kelleni, ezt azért tudom, mert nekem sem kellett és ha most el mennék semmi újat nem tudnának mutatni, ja és nevetségesen drága is.

2011. febr. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!