Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO-t rögzített a NASA élő adása?

UFO-t rögzített a NASA élő adása?

Figyelt kérdés

A felvétel a NASA kedd esti élő közvetítéséből származik, amin egy amatőr ufóvadász egy furcsa lebegő tárgyat vélt felfedezni a Nemzetközi Űrállomás közvetlen közelében.


Miközben a NASA részéről Reid Wiseman asztronauta és Alexander Gerts, az Európai Űrügynökség szakembere karbantartási munkálatokat végezett a Nemzetközi Űrállomáson (ISS), többeknek is feltűnt az élő közvetítésben, hogy egy idegen tárgy lebeg az állomás közelében.



A furcsa esettel kapcsolatban a NASA nem adott ki semmilyen közleményt, csupán arról számolt be, hogy a két asztronauta űrsétája sikeres és komplikációmentes volt.


Az amerikai űrkutatási hivatal beszámolója szerint mindvégig derűs hangulatban végezték a régóta halogatott munkát, közel 420 kilométerrel a Föld felszíne felett.


Egyébként a két szakember feladata az volt, hogy a megbízhatatlan működése miatt tavaly decemberben kiiktatott, több mint 350 kilogramm tömegű ammóniapumpát egy újra cseréljék. Az eszköz mérete körülbelül egy kétajtós hűtőszekrényéhez hasonlítható, melyet Alexander Gerst és társa az ISS robotkarjának segítségével mintegy 12 perc alatt végleges tárolási helyére emelték.


http://www.youtube.com/watch?v=6H0sUmzKXkM



2014. okt. 17. 17:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem az asztronautáknak teljesen természetes, hogy az űrben nincsenek egyedül. A jelenlegi történelmünk szerint, több, mint negyven éve mászkálnak a világűrben. Eddig is homály, meg titok övezett mindent, csupán az ilyen "kiszűrődött" eseményeken keresztül szereztünk tudomást a földönkívüliekről.


Visszatérve a sárkányhoz: Én valóban nyugodtan kapálgatnék tovább, a gyerek nem visítozna, az asszonyka mosolyogna - maradjunk a példádnál -, ugyanis nekik abszolút természetes lenne, hogy a sárkány itt mászkál, még az sem rendkívüli, hogy kameráznak közben, hiszen úgyis cenzúrázzák. Amikor rádöbbennék, hogy ezt most egyenes adásban az egész világ látja, akkor kezdenék azon gondolkozni, mit tegyek! Tulajdonképpen semmit! A legnagyobb része úgysem hiszi el az ufós sztorit.


Nem szólnék egyelőre semmit, hiszen a benfektesek tudják, a szkeptikusok cáfolni fogják. Sőt, még majd ötleteket is adnak nekem, mit mondjak. "Persze, az eperfa árnyéka volt...", "Belógott a szomszéd TV antennája", meg ilyesmiket. A legbizarabbat kiválasztanám, beadnám a tömegeknek, a sárkányról meg ezután is csak azok fognak tudni, akik eddig is tudtak...


Úgyhogy, most a NASA-nak semmit nem kell tennie, csak kifelé figyelni! A legkézenfekvőbb magyarázatot, majd alá fogják támasztani, vagy örökre elhallgatnak róla...

2014. okt. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
49%

Figy, azért pár nap alatt 30%-ot esett a pontszámom, ne akard bemesélni te szánalmas előző, hogy nincs vagy 5 kamureged. De szerintem van neked vagy 10 is.

Még így is magasabbak a pontszámaim, a magadét gondolom azért nem nyomod feljebb, mert vannak magasabb pontszámos regisztrációid, amiket tápolsz, meg már elég sok válaszod van, hogy ne nagyon tudj felfelé pontozni a 64%-odon. Valaki itt jól kiokosított privátban ezekről.

Egy csaló manipulátor féreg vagy. Szóval aki ezt olvassa, az tudjon róla, hogy az itt látható értékelések csalások.


Ja és nincs igazad! A NASA ellenőrzi a felvételeket, képeket, ki sem szivárgott volna, ha akár egy yganós porszem lenne rajtuk, nemhogy egy Nyugati-Pályaudvar méretű űrhajó a háttérben. Aztán majd jössz a magyarázattal, hogy véletlenül, meg ezért meg azért. Nem, a zaftos képeket és felvételeket soha nem láthatnánk. De győzködd magad, hogy hinni akarok.

Attól, hogy felpontozod magad, a józan eszőeket meg le, még nem lesz igazad!!!

2014. okt. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
49%
Még valami, rábukkantam az ország leghülyébb és legszemetebb emberére a 64%-os személyedben.
2014. okt. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
49%

"ha akár egy yganós porszem"

ha akár egy gyanús porszem


ja és nem érdekel a szndékos rosszindulatú lepontozós kampányod, törlöm a regisztrációmat és jövök egy újjal, amit nem manipuláltál meg.

2014. okt. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
a megse néztem típusú válaszolók, hogyan alkothatnak reális képet a világról ? Suliban is ezt mondtad, amikor karót kaptál? :)
2014. nov. 6. 17:25
 16/17 anonim ***** válasza:
Suliban 1-5-ig mindenféle jegyet adtak már. Valódi bizonyítékot ufóról még senki nem bírt előásni. Ezért béna a hasonlatod.
2015. febr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


a megse néztem típusú válaszolók, hogyan alkothatnak reális képet a világról ? Suliban is ezt mondtad, amikor karót kaptál? :)"


Kedves jó kérdező! A mondat végét ne csald el!

Azért nem kellett megnéznem, mert már sokszor láttam. tetszik érteni. Már volt ugyanez korábban, akkor megnéztem rendesen.

2015. febr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!