Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikusok! Képpesek vagytok...

Szkeptikusok! Képpesek vagytok bebízonyítani, hogy nem csak ökőrségből írogattok az ufo témához? Van valami stabil elvetek, hogy mért is nincsenek (idegenek)?

Figyelt kérdés

2014. febr. 4. 05:26
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

A szkeptikusok nem idegen civilizációk esetleges létét nem fogadják el, hanem azt, hogy már megtörtént velük a kapcsolatfelvétel és itt járkálnak.


Szkeptikusok indították el a SETI programot is.

2014. febr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 James T. Kirk ***** válasza:
55%

Nagy hülyeség a kérdésed! Alapból rosszul fogalmaztad meg!


De egyébként meg: nincsen tudomásunk róla, hogy léteznek más civilizációk, viszont arra sincs megdönthetetlen bizonyíték hogy nincsenek.... Vagyis nagy baromság erről vitát nyitni!

Az meg, hogy manapság a fanatikus UFO-t látó emberek már mindenre azt mondják hogy UFO, elég nagy gáz szerintem....mivel utána kéne járni az UFO-hívőknek is hogy esetleg valami mást láttak, és nem pedig váltig állítani hogy az igaz amit láttak, csak mert tudatlanok és nem tudnak gondolkozni....vagy inkább nem akarnak....

Ettől függetlenül elég nagy marhaság lenne azt gondolni hogy csak az ember létezik, azért ekkora királyok nem vagyunk!

2014. febr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
74%
Hülyeségek tömkelegét sorolod fel a kérdésedben. A szkeptikusok(annyira imádom, amikor valaki szeptikust ír, főleg, hogy annak van önálló értelme) nem vetik el valaminek a létezését, hanem, ahogy a görög szkepteszhai szó is jelenti: körüljárják a dolgokat, minden szempontból megnézik, és érvekre alapozott objektív döntést hoznak. Akik nem ilyenek, azok nem szkeptikusok.
2014. febr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Ui: Nem akarlak sértegetni, kérdező, csak éreztetni akartam a kérdésed hangsúlyát.
2014. febr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

James T. Kirk!


Ha akkora baromság vitát nyitni a témáról, ami persze ( globális )

Akkor gondóljunk csak bele, hogy mekkora ökőrség személyeskedni

egy ilyen óldalon... Ez kinek jó? A vita nyertesének? Hát gratulálok

a nyereményhez.. S, persze, hogy nem vagyunk királyok!

Még annyira sem, hogy felül bíráljuk egymást! Ez is megvolt.


Köszönöm a (válaszokat) :). Azt hittem ha felkerűl egy ilyen kérdés,

akk valaki megtudja magyarázni, hogy mért is csak mi lebegünk

ebbe a nagy (semmibe)! De ilyenkor hirtelen mindenki a szavak elterjett

jelentésében keres kibúvót stb.

2014. febr. 5. 10:39
 16/34 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, neked van stabil elved(szerintem az érv szót kerested egyébként, de mindegy), hogy miért is nincsenek tündérek, hobbitok, sárkányok, trollok, varázslók, orkok, godzillák, és 10 lábú, 4 fejü zsiráfok?
2014. febr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
55%

Kezdjük ott, függetlenül,hogy én mit gondolok.... Az idegenek nem avatkoznak bele a mi életünkbe,csak mert felborítanák az ember gondolkodás módját,elvennék ,az ember hitét,és ő szerintük a hit visz minket előre, de az emberek másik rétege, azért sem hiszi el, mert még nem látott, és csak azt hiszi el ami körülötte van,amit lát,és amibe belerúg,és lefejeli... csak ebben hisz a többsége...

Mindenki maga döntheti csak el, mit hisz el,vagy mit nem... a válaszom erre az, hogy Naivak az emberek, és nem tudják, mit jelent olyan dolgokon gondolkodni, amelyeket nem tudnak elképzelni se. Amit nem láttak, az az ember agyában, nem is létezik! Ha okosabban vizsgálódnának az emberek,és nem mások szavaira hagyatkoznának folyton, rálelhetnének, talán az igazságra is! Tégy valamit, amivel bizonyosságot adsz önmagadnak ... Létükről! Vannak olyan helyek, a világon, miről nem is sejthetnénk, hogy egyáltalán létezhet ilyen "TÉR" - ez az amit a Tudósok Dimenziónak írnak le, de valójában ebben a térben folyik végig. Egy másik univerzum is fekszik, Tudósok elméletei alapján,a miénken! A térgörbület jelensége a magyarázója annak,amit mágneses mezőnek hívunk, vagy akár gravitációnak, ahogy tettszik! Ezek az erők, olyan helyeken léteznek, mely egy másik térből származik! (Ha igaz mind ez, akkor a legtöbb idegen erről,a helyről jöhetett ide hozzánk!) Tehát hiába keressük az űrben, még megvan annak a lehetősége is,hogy kaput találtak,vagy fejlettségüktől függően hoztak esetleg létre, egy kaput ebbe a világba. (Elmélet csak egyenlőre,de nem lehetetlen, amíg, a tudósok nem jönnek rá, lehet, hogy nem mondhatjuk azt,amit gondolunk róluk, mind létükről,és bármi egyébről!)

2014. febr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó, ha olyan szavakat és kifejezéseket használnál, amiknek tisztában vagy a jelentésével, akkor könnyebben érthető lenne, amit írsz.
2014. febr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Én értem a lényegét, hisz EZ A CÉl!


A tündéres hozzászólásra nem tudok mit reagálni!

Bár igaz, hogy a hitembe próbáltál gúnyosan beletipórni,

de ez még mindig kevés a kérdés megválaszolására,

úgy hogy mindegy is...

2014. febr. 5. 19:09
 20/34 anonim ***** válasza:
A 17-es szerintem jó irányban gondolkozik!
2014. febr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!