Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Minek járnak ide olyanok,...

Minek járnak ide olyanok, akik előre eldöntik, hogy az észlelt UFO intelligens lények űrhajója volt vagy semmiképp sem lehetett intelligens lények űrhajója?

Figyelt kérdés
Elsősorban kikötöm: nyilván mindenkinek joga van megszólalni egy ilyen nyílt fórumon, én szimplán a belső indíttatást nem tudom megérteni.
2014. jan. 20. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert mindig kell egy ok a háborúra!
2014. jan. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez csak az én szubjektív véleményem: Nagyon sok, különböző jelenséget észlelünk az égen (és a földön) nap mint nap. Jó részüket tudjuk azonosítani. Vannak azonban olyanok, melyeket nem. Az ember olyan lény, mely szereti skatulyába tenni a dolgokat, és nem szereti, ha valamit nem tud elhelyezni valahová. Ezért, ha oyasmit észlel, amire nem ismeri a magyarázatot, megkísérli belegyömöszölni egy skatulyába. Ehhez időnként segítséget kér, van, hogy megkérdezi barátját, ismerősét, esetleg a google - t hívja segítségül, vagy, ha más -lehetőleg ismeretlen - emberek véleményére kíváncsi, egy fórumot, pl. ezt itt. De ha már megkérdezi, hogy "mi volt az a különös fény", akkor bizonyára nem olyan válaszra számít, hogy "nem tudom, bizonyára egy különös fény". Holott elég magas a valószínűsége, hogy senki sem fogja tudni a választ, hiszen ha annyira nyilvánvaló lenne, az észlelő már rájött volna magától. Tehát az igazán elfogulatlan, őszinte válasz ez lenne. Kap helyette viszont különböző hipotéziseket, melyek a válaszoló személyiségéből, tudásából, tapasztalataiból, fantáziavilágából adódnak. Ezek alapján eleve két fő csoport létezik: akik szerint a különös villogó fény intelligens lények űrhajója volt, és egy másik, akik szerint ilyen lények vagy nem léteznek vagy nem járnak ide, tehát egészen biztos, hogy valami más volt. Aki szerint meg lehetett bármi, az általában nem válaszol, vagy poénkodik, vagy trollkodik. Tehát statisztikailag elég valószínű, hogy a fenti 2 típus egyike jelenik meg.
2014. jan. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak azért, hogy a szkeptikusokat, felidegesítsék. Há nyílván.
2014. jan. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
inváziókor meg majd nem tudod h a kis szűrkék vagy a guargumik jönnek mert képzetlen vagy az űrjárművek terén....
2014. jan. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!