Attól hogy nem jártunk még mindenütt a világegyetemen miért lenne minden hülyeség lehetséges?
Például:
antigravitációs meghajtás.
WARP utazás.
Lehetetlen biokémiai folyamatok.
Csak hogy a legközismertebbeket említsem.Ezeket már jól kitanulmányoztuk a Földön,ezért értelmetlen azt feltételezni hogy a Jupiter sötét oldalán ibolyaszínű kockák lebegnek.
Mintha azt feltételezném hogy egy lebegő kék tigris van a következő villanyoszlop mögött elbújva ,mert még nem láttam.
Vélemények?
sok olyan lehetetlen dolog létezik amiről nem tudunk, de ezekről nem is nagyon fogunk tudni,
Mivel az a titkos katonai technológiák már olyan lila kockákat hoznak létre ami a hold mögött megvílágítsa az egész holdat.
Az a véleményem, hogy ne törprengj ilyeneken.
Vannak bizonyos lehetetlen dolgok, addig amég az ember vagy más idegen civilizáció vagy maga a véletlen meg nem csinálja.!
Ez egy jogos kérdés, egy igazi "hívő" válasza lenne itt érdekes.
Szerintem azért van szükség ilyen dolgok "létére", mert különben az itt elég sokat emlegetett plejádiak a létező kémiai hajtóművek által elérhető sebességgel (legyen mondjuk a 3. kozmikus sebesség nagyságrendje) kb. 2.5 millió évig utaznának a Földre, ha nem számoltam el. Ergo, ha ezeket nem találnánk ki, az ufómizéria még hihetetlenebb lenne.
A lebegő kék tigris amúgy simán hihetőbb sok dolognál, amit itt olvastam eddig...
"A hasonlatodban szereplő hangyának se kell minden egyes homokszemet átnéznie,mert elég ha megnéz mondjuk 1 négyzetmétert és ezt szépen kivetíti az egész Szaharára.
Vagy te minden egyes homokszemet megnéznél?"
A saját logikai hibádból nem tudsz kikecmeregni. Ki kellene nézni a cső mellett!
A homokszemek egyformák lehetnek! A baj azokkal a hangyákkal van, akik azt merik állítani, hogy van oázis, meg szánkóznak a sarkokon, meg hajók úszkálnak a tengeren. Ezek a hangyák a bolondok házában végzik, mert csak az öttel osztható végű osztható öttel, akkor a világegyetem csak homokszemekből áll és kész! Aki mást állít, máglyán, vagy a bolondok házában a helye!
A NASA már dolgozik a WARP drive (avagy a tér "összegyűrésével" való utazás) kifejlesztésén, és egyenlőre nem zárják ki hogy lehetséges.
Csak mert a technológiánk még nem elég fejlett, még nem biztos hogy valami lehetetlen. Egykor még el se tudta képzelni az emberiség hogy repülőket építsen.
"A NASA már dolgozik a WARP drive (avagy a tér "összegyűrésével" való utazás) kifejlesztésén, és egyenlőre nem zárják ki hogy lehetséges."
Persze, hogy nem zárják ki, mert tudósok. De egy rakás problémával szembesülnek, nem csak gyakorlati szempontból, hanem elméletileg is, amik eléggé valószinüsitik azt, hogy lehetetlen.
"Csak mert a technológiánk még nem elég fejlett, még nem biztos hogy valami lehetetlen."
1. Itt nem technológiai problémákkal állunk szemben egyelőre, hanem elméleti problémákkal
2. A technológia nem fejlődik a végtelenségig, épp ezért simán elképzelhető, hogy már a végső fejlettségi fokhoz nagyon közel vagyunk, és egyszerüen nincs mód arra, hogy messzire utazzunk
"Egykor még el se tudta képzelni az emberiség hogy repülőket építsen."
Ez teljesen más tészta, a szükséges elméleti tudásnak sem voltak birtokában. Mi viszont már elég sokat - igazából majdnem mindent - tudunk a fizikáról.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!