Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Sokat gondolkoztam rajta, és...

Sokat gondolkoztam rajta, és úgy döntöttem, hogy megalakítom az UFO elhárító titkos csoportot. Ha sikerülne ti jönnétek megvédeni a földet az ufóktol? Mert mostmár nagyon régóta figyelnek, egyszer jönnek és kiírtanak. Megkell védeni a földet.

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 18:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Jogos!

Benne vagyok ezerrel! El kell hárítani! Babgúlyást kell ennünk, hogy aztán felkészüljünk a harca!

2013. okt. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
A titkos csoportok egycsapásra kevésbé titkosak lesznek, ha nyilvános fórumon bejelentik a megalakításukat :(
2013. okt. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Jelentkeznék katonának van lézer bumm bumm tapasztalatom és vezettem már skájwóker lajost is szóval eggyértelmü:) És a fizetésről mivel én különleges vagyok így 20 gyémánt Köszi!
2013. okt. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 k.veronika199 válasza:
Ha titkos akkor miért írod ki egy ilyen oldalra?
2013. okt. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Wadmalac ***** válasza:
Tényleg érdemes titokban tartani. Akkor nem a társaságra használják el a TB-met.
2013. okt. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Wadmalac ***** válasza:

Kicsit gondolkodjál már el, mire vagytok képesek egy olyan fajjal szemben, aki sok fényév távolságról (vagy másik dimenzióból, mittudomén), teljesen titokban, álcázva ide tudott jönni, beépülni, kontrollálni minket.....

A földgolyó teljes katonai arzenálja is képtelen lenne bármi tenni ellene. Akkor majd ti otthon kihegyezett kapával meg vasvillával.

Nemáááár!

Meg különben is, HA idejönne egy idegen faj és ki akarna minket irtani, mi a fenéért szórakozna előtte éveket a nézegetésünkkel, beépüléssel, elrabolgatással?

Totális overkill, ahogy megjöttek.

HA itt vannak, eszük ágában nincs kiirtani minket. Valamire jók vagyunk nekik.

2013. okt. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Jövök, de stipi-stopi, én leszek a nótafa!
2013. okt. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
beállnék én is, hogy lehet? milyen móccereket alkalmazunk a védelemre?
2014. aug. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
kellene valamiféle jelvény is, valami titkos
2014. aug. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ebből azóta se lett semmi. :( Vagy csak engem nem vettek be?
2014. aug. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!