Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Sokat gondolkoztam rajta, és...

Sokat gondolkoztam rajta, és úgy döntöttem, hogy megalakítom az UFO elhárító titkos csoportot. Ha sikerülne ti jönnétek megvédeni a földet az ufóktol? Mert mostmár nagyon régóta figyelnek, egyszer jönnek és kiírtanak. Megkell védeni a földet.

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 18:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Honnan veszed a cuccot? Add már meg a számot! :D
2013. okt. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Információ Kapitány ***** válasza:
Beállok! Ha egy okot mondhatok magam mellett: 2012 December 21-én NEM támadtak meg minket a Reptoidok és az Anunakkik és NEM igáztak le minket. Én tavaly ősszel hagytam itt a GYIK-ot és most tértem vissza. Kell tovább magyaráznom?
2013. okt. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mert tévedtek,az invázió 2014,12.21 én lesz.
2013. okt. 8. 19:50
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez az én melóm! Mennyi a fizu?
2013. okt. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Információ Kapitány ***** válasza:

Mert tévedtek,az invázió 2014,12.21 én lesz.


Ezt monták ők is miután sz@rrá vertem őket, hogy majd vissza jönnek. De jöjjenek, ha olyan sok foguk van.

2013. okt. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
FIZETNI kell azért hogy megvédd a saját bolygód?Szégyeld magad,remélem téged treminuliálnak elősször.
2013. okt. 8. 19:59
 7/20 Információ Kapitány ***** válasza:
100%
Én pl a technológiájukat mindig ellopom, azt beszámíthatod maszeknak ráadásul nem is adóköteles. Képzeld csak el mennyi vas van pl egy 4-es szintű csillagrombolóban.
2013. okt. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Támadnak - ez biztos. Először agymosással kezdik. A te agyadat már átmosták, és azt hiszem, hogy mindenkijét aki válaszolt erre a kérdésre => az enyémet is.
2013. okt. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nekem mindig is ez volt az egyik legnagyobb álmom, szóval biztos csatlakozok.


Amúgy ha javasolhatom ezt az egészet a Doktor tiszteletére alapítsuk. Eddig ugyanis mindig ő mentett meg minket az ellenséges idegenektől.

Ha a Doktor nem lenne, akkor az emberiség már rég elpusztult volna.

2013. okt. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Napkiraly ***** válasza:
Az új földtörvény megvédi a földet az idegenektől, így teljesen felesleges megalakítani a csoportot. Olvass közlönyt és híreket!
2013. okt. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!