Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Láttál már UFÓt?

Láttál már UFÓt?

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 17:15
1 2
 1/15 anonim válasza:
Naná:D (filmekben)
2013. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Persze most is neki válaszolok :D
2013. aug. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen, tegnap éjszaka elrepült felettem valami, amin volt egy erősen világító sárgás fényforrás (jóval fényesebb volt, mint a közelében lévő Arcturus, vagy mint a Nagy Göncöl csillagjai) és egy alacsonyan szálló repülő sebességével haladt egyenes vonalbn, teljesen hangtalnul. És ha hunyorogtam ki tudtam venni egy halvány ovális formát, de elsőre háromszög alakúnak tűnt. (Ezért is kezdtem el figyelni, mert ugye nem minden nap repkednek háromszögek az ember fej felett) Szerintem repülőgép lehetett, de mivel nem tudtam biztosan azonosítani ufóról beszélünk. (Csak azt nem értem, hogy miért állandóan világított mikor a repülők pirosan és zölden szoktak villogni, és hogy miért volt hangtaln, hogy ha feltehetőleg alacsonyan szállt).
2013. aug. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen,1990-ben,de csak sötétítő függönyön keresztül.Nagyon erős fénye volt,és olyan irányváltoztatásai voltak,ami miatt nem tudom elképzelni,hogy más lehetett volna.
2013. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Igen,kétszer is!Aki akarja elhiszi aki nem az nem,különösebben nem izgat,én tudom mit láttam,nekem ennyi elég!

Egyszer az országút mellett láttam meg,először csak azt vettem észre,hogy az autósmagnó összevissza játsza le a számokat (ez ugye anno a kazettáknál lehetetlen volt),majd oldalra néztem és a kora esti sötétben ott volt egy klasszikus alakú csészealj,oldalán körbe villódzó piros fényekkel!Majdnem karamboloztam is miatta,mert ahogy néztem,néztem, szép lassan áttértem a másik oldalra a kocsival és csak akkor tudtam levenni róla a szememet amikor észrevettem ,hogy a szembe jövő autós dudál meg villogtat! Másnap volt a hírekben,hogy Ausztriában is többen láttak UFO-t aznap! A másik esetnél sokkal távolabb volt,és hamarabb el is tűnt!

Viszont én nem hiszem,hogy másik bolygóról származnak ezek a járművek!Sokkal valószínűbb,hogy titkos katonai kísérletek gyártmányai,esetleg ha valaki nagyon ezoterikus beállítottságú akkor a jövőből jönnek és az időutazáshoz van közük! :)

2013. aug. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen. Két narancssárga fénygömböt láttam a város felett, amik lassan mozogtak.
2013. aug. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
én nemrég augusztus 12.-én, miközben hullócsillagokra "vadásztam" láttam egyet. Olyan fényes volt, mint egy csillag, de mozgott az égbolton. Elég gyorsan, de nem hullócsillag volt, mert tudom, hogy az milyen és nem is műhold volt, mert az nem fényes ennyire. És mozgott mozgott, és az egyik pillanatról a másikra elkezdett halványulni és eltűnt. Lehet, hogy ember alkotta tárgy volt, nem tudom. Az UFO szó nem azt jelenti, hogy földönkívüli, hanem azt, hogy azonosítatlan repülő tárgy. Tehát, amit láttam egy UFO volt és korántsem biztos, hogy földönkívüli űrhajó.
2013. aug. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
73%

Engem elraboltak, és krumplifőzelékké változtattak.

De már elmúlt.

2013. aug. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Több komolyságot,ha lehetne!Itt az emberiség jövőjéről van szó!
2013. aug. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
"Több komolyságot,ha lehetne!Itt az emberiség jövőjéről van szó!" na ne viccelj, attól hogy mindenki le írja a véleményét, még nicns szó az emberiség jővőjéről...
2013. aug. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!