Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha vki azt állítaná, hogy...

Ha vki azt állítaná, hogy látott UFOt, és idegen lényeket, vagy kapcsolatba került velük, mi alapján hinnétek el?

Figyelt kérdés

Mi kell ahhoz, hogy egy váratlan találkozást el lehessen hinni.

Hiszen ha találkozol egy ismerősöddel, és erről később beszámolsz a szüleidnek, elhiszik amit mondasz, meghallgatnak, és nyugtázzák a dolgot,de még akkor is ha véletlen egy politikust vagy hírességet látnál, akivel lehet még pár szót is sikerülne váltanod.

És nem fogsz fényképet készíteni,digitális hangfelvevővel hanganyagot készíteni, esetleg videót.

Akkor ha egy teljesen épp elméjű ember állítja azt hogy találkozott idegenek lényekkel, kapcsolatban van velük, ez miért hihetetlen?

Kiváncsi leszek a válaszokra.

pl a híresebb kontaktok esetei mérvadóak itt!



2013. júl. 25. 10:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, hogy egy ember el akarja e hinni, vagy sem.. mert ha már alapból szkeptikus, és nem akarja elhinni, akkor sajnos nem is fogja :/ Meg azon is múlik, hogy mennyire ismeri a másikat..
2013. júl. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

#1, A szkeptikus is nyugodtan elhiheti, csak ő tudja mit jelent elhinni valamit vagy tényként elfogadni.


Kérdező, én az alapján ítélném meg, hogy mennyi klisé van felhalmozva a történetben, mennyi ellentmondás, homályos rész, stb. Ha ezektől mentes, akkor elfogadnám, hogy valóban történt valami nagyon szokatlan.

2013. júl. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha csinál egy fotót és felteszi facebook profilképnek.
2013. júl. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Fényképnek nem hinnék mert azt lehet hamisítani.

Videónak nem hinnék mert azt lehet hamisítani.

Neki nem hinnék mert mondani bármit lehet.

Csak akkor hinnék neki ha személyesen bemutatna nekik.

2013. júl. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Akkor hinném el, ha tudnám, hogy az illető nem agyalágyult és nem nagyon használ tudatmódosító szereket.


Például meglepően sokan dobálóznak azzal a kanadai expolitikussal, viszont nem értem az ő szava miért lenne hihetőbb, mint más 90 éves emberé. Csak azért mert valaki politizált, nem fog mindig igazat mondani. A politikusokra amúgy is a hazudozás jellemző.

Mivel régen magas rangban volt a bácsi, ezért hallgatták meg mi a mondandója, ez szimplán tisztelet, de attól még nem kell komolyabban venni, mint más 90 éves szenilis szavait.

2013. júl. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%

Ez olyan dolog, hogy nem tudná bizonyítani semmivel vagy elhiszed vagy nem :-) És akivel tényleg megtörtént ilyen az nem is fogja nagyon világgá kürtölni sem mivel úgyis nevetség tárgyává tennék .


OM

2013. júl. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Tényleg jobban azon múlik, hogy vagy elhiszed vagy nem.

Többször is meghallgatod, és figyeled van-e eltérés az előző elmondása óta vagy mindent ugyanúgy ad vissza és semmit sem változtatott rajta.

Ha azokhoz a kritériumokhoz tartod magad, amiket írtál kérdező, akkor nem vehessük hozzá a híresebb kontaktok eseteit, mert ők csináltak fotókat is.

Egyébként attól is függ, tud-e olyat mondani, ami előremutat és akkor még nem tudhatták. Pl. George Adamski kontakt tudott ilyet mondani. Az egyik érdekesség,hogy az FBI elkobozta tőle a fényképeket, ennyire érdeklődtek iránta. Adamski könyvében azt írja, hogy őt kivitték z űrbe az idegenek. Persze most ezt nehezen lehetne elhinni, ha nem írt volna le olyan dolgokat, amiket akkoriban még nem tudhattak: A könyvében arról számol be, hogy "milliónyi szentjánosbogár világított körülöttük." aztán rá több mint 10 évvel, 1962-ben John Glenn űrhajós megkerülte a földet és azt mondta hogy a sok apró dolog amit csillagnak nézett,valójában sárgásbarna fény, olyanok mint a szentjánosbogarak a sötétben. Kiderült hogy ezek apró csillámporok, amiket a fény visszaver.

2013. júl. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"figyeled van-e eltérés az előző elmondása óta vagy mindent ugyanúgy ad vissza és semmit sem változtatott rajta"


Ez nem jó mert az embereknek változhat a véleménye. Nekem is volt olyan hogy mondtam valamit és pár hónap múlva az ellenkezőjét mondtam mert megváltozott a véleményem. De ettől még nem hazudtam mert pár hónap múlva mást mondtam csak megváltozott a nézőpontom.

2013. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Anyám is látott , Pisti, Feri, Juci, Kata, Karcsi, Misi, mind láttak egy ufót. No de nem azt az egyet, hanem mind másikat. Mindnek sajátos története van!

Az utóbbi időben megszaporodtak az ufóbalesetek! Itt is ott is lezuhannak, az ember már a saját kertjében sem lehet biztonságban!

A régészek szerint, barlangrajzok bizonyítják, hogy a piramisokat idegen civilizáció segítségével építették. De a barlangrajzok idejéből még nem találtak tört csészealjat, Találtak ugyan egy az az egy darab deformált koponyát, amiról a génvizsgálatok bizonyítják, hogy az nem emberi.

Nekem csak az nem fér a fejembe, hogy a fejlődés az idegenekre nem vonatkozik? Átrepülik a világegyetemet, pusztán csak azért, hogy itt a földön összetörjék hajóikat? , Vagy talán gépeiket fejlesztették de a navigátoraikat nem? Emberi ész, hová mész?

Ebben a témában az ember a kérdés nem pedig az ufó!!!


Az az ember, aki azt állítja, hogy idegen lényekkel találkozott az nem lehet ép elméjű!"teljesen épp elméjű ember állítja" hát igen, valóban épp olyan az elmélye!

2013. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én hangmérnöknek tanúltam, szerencsére sikeresen el is tudtam helyezkedni a szakmámba! Rengeteg érdekes munkám volt az elmúlt időben! Nem is igazán lazíthattam, s mostanság egyre több időt fórdítok

az ufó témára! Az elmúlt egy év alatt hihetetlen álmok változtatták meg az életem! Ahogy a műsorokban is bemutatják, kis szűrke lények mutogatnak, s mondanak nekem dólgokat álmomban, rendszeresen!

Nem foglalkoztam vele, de valaki felhívta a figyelmem, azért ismerkedjek meg pár ufós esettel! Eleinte nem vettem komolyan, de aztán egyre erősödött bennem, h ez valamit jelenthet!

Én biztosra veszem, h valami több van itt mint mondanak, s mutatnak nekünk!

2013. júl. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!