Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha vki azt állítaná, hogy...

Ha vki azt állítaná, hogy látott UFOt, és idegen lényeket, vagy kapcsolatba került velük, mi alapján hinnétek el?

Figyelt kérdés

Mi kell ahhoz, hogy egy váratlan találkozást el lehessen hinni.

Hiszen ha találkozol egy ismerősöddel, és erről később beszámolsz a szüleidnek, elhiszik amit mondasz, meghallgatnak, és nyugtázzák a dolgot,de még akkor is ha véletlen egy politikust vagy hírességet látnál, akivel lehet még pár szót is sikerülne váltanod.

És nem fogsz fényképet készíteni,digitális hangfelvevővel hanganyagot készíteni, esetleg videót.

Akkor ha egy teljesen épp elméjű ember állítja azt hogy találkozott idegenek lényekkel, kapcsolatban van velük, ez miért hihetetlen?

Kiváncsi leszek a válaszokra.

pl a híresebb kontaktok esetei mérvadóak itt!



2013. júl. 25. 10:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Kedves 10es!


Elolvastam amit írtál, és egyből a Negyedik típusú találkozások című film jutott eszembe, egy hatalmas film, az idegenek általi eltérítésekről...és ott is az álmokkal kezdődik minden.De ha érdekel a téma , biztos láttad már.


http://www.youtube.com/watch?v=TNqr7B5RRcI

Vagy a másik ufos mozit a dark skies-t,/ sötét égboltok, na az is besz@ratós a javából.

2013. júl. 30. 09:02
 12/18 anonim ***** válasza:
Éles meggyőző filmfelvétel,amin rögtön látszik,hogy nem trükk.Vagy valamilyen tecnológiai eszköz tőlük.Szóbeli beszámolóknak nem hiszek,legfeljebb ha egy szavahihető barát,vagy családtagnak.
2013. aug. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Evele123 ***** válasza:

Az egyik volt kollégámat több alkalommal is elvitték és műtőasztalra helyezték, miközben ébren volt. Műszaki ember az illető, antialkoholista és nem él semmilyen tudatmódosító szerrel. Mindenki őszinte, becsületes, igazmondó, egyenes embernek tartja és tartotta. Egyszer csak elvitték őt az idegenek. Onnantól kezdve, hogy ezt elmondta másoknak, cikizni kezdték és csak gúnyolódtak rajta. Én is a szkeptikusok közé tartoztam, de ott volt, hogy ez az ember nem egy hóhányó, aki görbítené a Holdat... Egyik este engem is elvittek az ufonauták...

Azóta valahogy kussba vagyok a cikizést illetően.

Amit tudok: több faj is jelen van itt a Földön, különböző célokkal az emberiséget illetően. Ezt azok mondták, akik magukat "magas szőke" idegennek hívják.

2013. aug. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

kedves evele123!

felvenném veled a kapcsolatot, légy szíves írj privát üzit, ha elolvastad ezt.

A többit inkább ott beszéljük meg, ne itt nyilvánosan.

Előre is köszönöm.

2013. aug. 4. 13:22
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem vagyok hívő, sem szkeptikus. Elhiszem a valós dolgokat. Ahhoz hogy egy meséből valóság legyen, tulajdonképp csak annyi kell, hogy nem meseként kell mondani. Ez látszik az erőlködésből, erőltetésből. Ha egy videát, vagy filmet nézek, és annak az előadása olyan, hogy kissé tulzottan erőltetik a létezést, akkor bizony az hamis!
2013. aug. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mikor olyan konkrét dolgokkal támasztják alá a létezést, amit alapból tudják, vagy tudhatják, hogy nem tudom, nem vagyok képes leellenőrizni, ez már túlzott erőltetés. Tehát a nagy nevekkel való vagdalózás, az már alapból kizárt hogy igaz legyen.
2013. aug. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 volus ***** válasza:
Ha mindig ugyan úgy mondja el a történetet,akkor tuti hogy igaz,mert aki kamuzik,az mindig változtat rajta,de ha tényleg emlékből jön,akkor azt mindig ugyan úgy fogja az illető elmondani
2013. aug. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A 10 vagyok!


Kérdező! Igen láttam a fílmet, s azok teljesen frankó felvételek!

A negyedik tipúsú nagyon megrázó film, de azért nekem ilyen élményeim nincsenek!

Igazából egyfajta jó érzéssel tőltenek el az ezzel kapcsolatos emlékem!

2013. aug. 17. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!