Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki tud róla valamit? Háromszög...

Ki tud róla valamit? Háromszög, kör, négyzet különböző szinekre festve.

Figyelt kérdés
Régen kicsi koromban anyum a bölcsis nőtől kapta ezeket a jeleket hogy elküldjük az ufókat, mert nemhagytak aludni éjszaka.Megbántam h akkor megíjedtem tőlük és kiraktuk ezeket a jeleket.Esetleg valaki ud róluk valamit, vagy van valami viszahívó jel?
2013. aug. 14. 11:22
 1/6 Shai-Hulud ***** válasza:
Sötétség istene ne hagyj el......
2013. aug. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam h kapok ilye álaszt is mint a tied,de egy normálisválasz is elég nekem.Te meg ne itt unatkozzal,folglald el magad valamivel,jobban jarsz te is meg akinek valaszt akarsz irni az is!!!
2013. aug. 14. 11:35
 3/6 BlackSword ***** válasza:
100%

Ez az egész a placebó hatásra épül... Te megíjedtél valamitől, és bemagyarázták neked h ezektől nem jönnek, te elhitted, a tüneteid elmúltak... ennyi...


Ugyan mégis miért ilyedt volna meg egy klingon harcos pici szines jelektől, vagy az ori hírnöke... Butaság...


És hogy hívd vissza??? Használd a fantáziádat... Csak aztán pár nap múlva ne tedd fel a kérdést, hogy "jajj mi legyen, kergetnek a nagy és szőrös talaxiaiak???"

2013. aug. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdező,nagyon nagy szarban vagy...


Gondolom ezt a zászlót láttad:


[link]


Ha ez az,akkor baromi veszélyes fajjal van dolgod:


http://www.youtube.com/watch?v=aCd95aA2JLQ

2013. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Shai-Hulud ***** válasza:

Ugye gyerekkorodban te is rajzolgattál valahogy így:

"pont, pont vesszőcske..."

Ha igen, akkor ne is reménykedj, örökre elüldözted magadtól őket. Már semmilyen háromszöggel, körrel, meg négyzettel nem lehet visszacsalogatni őket.

Ezt hamarabb kellett volna meggondolnod, még akkor, ott, ceruzával a kezedben!

2013. aug. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2-3evesen nem en rajzolgattam,és nem is tudtam felmérni h milyen jo is az h engem lqatogtnak.Kisgyerek voltam nagyon!!!
2013. aug. 14. 18:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!