Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez meg mi lehet/lehetett?

Ez meg mi lehet/lehetett?

Figyelt kérdés

Ez: [link]


Haunebu a neve ennyit tudok.


2013. júl. 31. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egy náci jármű lett volna, idegen mintára. Ezt nézd meg :)

http://www.youtube.com/watch?v=_2RSjmXNqgU

2013. júl. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Imádom, hogy mindig beszúr valaki egy tubés népbutító videót

Ezek többnyire álltudományos magyarázatokra alapozva osztják az észt!

2013. júl. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én meg imádom, hogy ha neked butaság, akkor miért nem javítod ki az elsőt és válaszolsz a kérdésre?


Egyébként kérdező Ez a Haunebu terv egyik vázlata. A nácik korong alakú repülőgépeket akartak készíteni. Hogy honnan jött az ihlet azt nem tudni. A terveket a '60-as évek elején találták meg és akadt az amcsik kezébe. Sok pletyka és mendemonda terjed erről a témáról, de a nácik nem tudtak sorozatgyártást kezdeni, mert nem volt rá idejük, majd ugye a háborúba végül ki is kaptak. Én is kétlem, hogy ezt legyártották volna sorozatba, mert akkor simán megnyerik a háborút. Én azt tudom elképzelni hogy a tervek megvoltak róla, és TALÁN, 1 prototípus elkészült. De ennyi. Még az amerikaiak se tudtak ilyet építeni 10-20 évvel később, pedig arról még hiteles és valódi filmfelvételek is vannak. Vagyis építeni tudtak, csak éppen nem úgy repült ahogy kéne.

2013. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Hogy honnan jött az ihlet azt nem tudni."

Pedig tudni, és az ötlet egy elmebajos fizikusé. Ugye a radarhullámok a sík felületről párhuzamosan verődnek vissza.(tükröződés) A kerek felületről a hullámok (sugarak) szétverődnek a térben, és ily módon ezek a járművek láthatatlanok maradnak a radarok elött.

Bocsi, hogy kiegészítettem

2013. aug. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!