Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az UFO boncolás igazi? Valódi...

Az UFO boncolás igazi? Valódi UFO volt?

Figyelt kérdés
Vajon ez egy igazi UFO vagy nem? [link]
2013. jún. 16. 18:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
23%
már bevallották a készítők hogy hamisítvány de egy valódi megsemmisített videó alapján készítették
2013. jún. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

5-öske!

Olyan szépen mondtad, hogy hármaska, hogy meghatódtam, de igazad azért nincs!

Vannak űrlények, , akik az ufókban utaznak.

Ha vannak!

Ha lennének, akkor már rég megmutatták volna magukat mondjuk éles fotókon is látni lehetne őket. Sőt akkora technikával rendelkeznének, hogy bátran leszállnának itt.

Mi sehol nem látunk olyan bolygót, ahol élnek, tehát nagyon messze, ők meg simán idejönnek úgy, hogy nem is tudunk róluk. Azért ezt egy kicsit még gondoljátok át.

Már építettek nekik leszálló pályát is, még sem használják. vajon miért? Boncolták az ufót, de nem írták le, hogy szíve volt e, vagy kockadarabok keringtek vér helyet az ereikben, vagy atommeghajtásúak voltak e. Elég volt a film, amiről semmit sem lehet tudni.

2013. jún. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező mielőtt te elküldesz valakit iskolába te magad járd ki, és figyelj az angol órákon mert az azonosítatlan repülő tárgy (UFO) az tényleg az űrhajóra vonatkozik nem az űrlényre, mert ha az űrlény nem robot és nem repül akkor az nem UFO. Tévésen terjedt el a köznyelvben. És én úgy tudom hogy valódi a videó bár hallottam rá elég sok cáfolatot.
2013. jún. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
42%
Én tavaly a suliban láttam a videót.Néhányan néztük meg,de ez már tavalyi tanév vége fele volt.Hárman köztük én is amikor levették az UFO szaruhártyáját ,így mi hárman azt láttuk hogy mintha pislogott volna.Szerintem a videó nem kamu.Egyébként errôl készült egy film is.Asszem egy vígjáték.A címe:Ufóboncolás.
2013. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Ez a videó mellesleg kamu. Először a készítők szenzáció hajkurásztak vele, mikor készült leadták a tévében, és azt állították igazi. Ám aztán érkeztek azok a cáfolatok, hogy szakszerűtlen a felvétel, hiszen igazi boncolásnál, főleg ha az akkora mérföldkő, nem fordítja el a kamerát az operatőr. Hasonló dolgokat mondtak, még, hogy túl gyorsan boncoltak, összecsapták, stb...

Végül a készítők a kétezres évek elején elismerték, hogy a videó hamis, de azt állították, hogy egy eredeti videó alapján készült, mely annyira rossz minőségű, hogy nem bizonyítana semmit, ezért újították fel. Nincs rá bizonyíték, hogy létezik ilyen, de mindenesetre ő ezt állítja.

Kedves kérdező, én vagyok a nem tudom hányasocska, aki már egyszer írta mit jelent az UFO szó, de úgy látszik, ha te elnevezel valamit, annak az lesz a neve... Attól, hogy valakik hibásan használják a helyesírás, és a szó jelentése nem változik meg.

Na és persze, az általánosba annak kéne visszamennie, aki leírja azt, hogy "eszt tudhatnátok"... De most majd jön az, hogy így mondjuk, mai szóhasználatban ez is helyes :D

Én is szoktam helytelenül írni, sőt még néha az UFO szót is használom az űrlényekre, de mikor kijavítanak nem vitatkozom, mert tudom, hogy nincs igazam, pusztán gyorsan írtam, és rosszul.


Amúgy annak, aki azt írta, hogy nincsenek űrlények, annak üzenném: Attól, hogy még nem találkoztunk velük, létezhetnek, pusztán még nem értek ide, vagy mi oda. NAgy ám az Univerzum, fel sem tudjuk fogni, mekkora.


És arra pedig, hogy nem jártak itt, arra pedig azt mondanám sosem tudhatod. Ezt csak a Roswelli szemtanúk tudhatják (akiknek nem hisznek), a leszármazottaik (akiknek elmesélték a sztorit, de hiába, mert nekik sem hisznek), és az Egyesült Államok elnöke, és egyéb nagyobb vezetői. Valami volt Roswellben, mert még a vezetőség is leismerte, hogy az első hivatalos magyarázatuk nem volt igaz. Na meg mennyi szemtanút megfenyegettek, hogy nem beszélhetnek. (És mennyi el is tűnt közülük...)

2013. júl. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!