Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogy találkozzak igazi ufokkal?

Hogy találkozzak igazi ufokkal?

Figyelt kérdés
probáltam anyuval vetetni egy távcsövet de tul drága más ötletem nincs h találkozzak ufoval.

#UFO #ufo találkozás
2013. jan. 27. 10:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Na ne szivass -.- Annyi pofon anyuci helyébe, ahányszor ez eszedbe jut, és mindjárt jobb a helyzet.
2013. jan. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
bocsánat h ufot akarok látni!
2013. jan. 27. 11:15
 3/14 anonim ***** válasza:

Kedves első hozzászóló, miért is kéne megpofozni ezért valakit? Szabad akarata van mindenkinek, azt tesz, gondol, amit szeretne, és jónak lát! Te csak ne ítélkezz mások felett.

Kedves kérdező, találkozni ufokkal, jobban mondva, látni UFO-t, kitartás és sűrű éjszakai vagy nappali ég figyelésével lehet. Én eddig 3x láttam, olyan repülő tárgyat, amit nem tudtam beazonosítani. A mai napig nem tudok őket, akár hogy kutattam mi lehetett az égen, nem találtam rá választ.

Idegen lényeket látni, már más kérdés. Elég ha lemész egy olyan barlangba ahol még ember fia nem járt, úgyis az ott látott élőlények még ismeretlenek, ez által idegenek az emberek számára.

2013. jan. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 x) ***** válasza:
Ha hinnék abban, hogy az idegeneknek nincs jobb dolguk mint ide járkálni szórakozásból akkor azt mondanám, hogy ne görcsölj rá. Általában az UFO észlelések spontán történnek, amikor az ember épp nem számít rá. De azért figyeld sokat az eget és hátha összejön valami. És ne magyarázd bele mindenbe hogy az egy idegen űrhajó.
2013. jan. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
10 éves voltam. a növérem palijához mentünk. este 9 lehetett. kint voltunk a kertbe és amig ők csókoloztak én a csillagokat néztem.egyszrcsak megláttam egy repülőt amin fényfpontok voltak, piros, zöld színben. elösször azt hittem egy repülő de észrevettem hogy 3 szög alakú. szoltam a tesomnak de rám se bagózott. a mai napig úgy tartom h űrhajót lattam. amugy veszprémi vagyok. 13/l.
2013. jan. 27. 14:06
 6/14 A kérdező kommentje:
amugy inkább nem mennék barlangba. márcsak azért is mert volt egy olyan eset hogy a túrázók egy barlangba mentek de nem tértek haza. utána mentek megnézni a barlangot de ők se tértek vissza. felakarták kutatni mi lehet ott de ők se tértek vissza. egyetlen ember tért vissza. fotókat készitett a barlangról. halott embereket talált és egy mutáns állatot ami halott volt és nagyon ufoszerü volt. azt feltételezték h az ölte meg a turázokat.
2013. jan. 27. 14:28
 7/14 A kérdező kommentje:
amugy inkább nem mennék barlangba. márcsak azért is mert volt egy olyan eset hogy a túrázók egy barlangba mentek de nem tértek haza. utána mentek megnézni a barlangot de ők se tértek vissza. felakarták kutatni mi lehet ott de ők se tértek vissza. egyetlen ember tért vissza. fotókat készitett a barlangról. halott embereket talált és egy mutáns állatot ami halott volt és nagyon ufoszerü volt. azt feltételezték h az ölte meg a turázokat. ha megtalálom a videot amin láttam akkor belinkelem
2013. jan. 27. 14:28
 8/14 Napkiraly ***** válasza:
ufotars.hu -n beregisztrálsz, és nincs más dolgod csak keresgélned kell, írsz nekik és randira hívod őket
2013. jan. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Ami nincs, azzal nem tudsz találkozni.

(Szerintem földön kívüli életformák vannak, de az Ufó észlelésekben szereplő jelenségek nem azok.)

2013. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Kérj meg valakit hogy dobáljon meg valamivel és máris találkozol azonosítatlan repülő tárgyal.

Amúgy meg sehogy.

2013. febr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!