Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikusok, mi kell még?

Szkeptikusok, mi kell még?


2013. jún. 11. 12:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ez csak valami összevágott car, semmit sem bizonyit!
2013. jún. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én az ezotériában elég szkeptikus vagyok, nem érdekelnek a zombik a szellemek az álomfejtések stb viszont a fizikát és a csillagászatot szeretem és ahány galaxis, naprendszer és bolygó van, kizárt, hogy máshol ne alakulhasson ki élet. Bár azt nem hiszem, hogy azok az ufók, hülye elterjedt általános csészealjakkal fognak idejönni és csak úgy nézelődni főleg mikor már egy 9 éves is használja a photoshoppot. Bár lehet, hogy az embereket az ufok telepítették a földre ha már kitalálták hogy mindenki egy közös apától és anyától származik XD
2013. jún. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mi kéne? Hiteles bizonyíték, még mindig!
2013. jún. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Én nem vagyok szkeptikus, nagyon is hiszek a a földönkívüliekben, viszont pont pár napja láttam egy dokumentumfilmben, hogy ufokutatók mondták el pont azt, hogy ilyen képeket, aki kicsit is ért a photoshophoz 5 perc alatt összerak. Minimális tudás kell hozzá és annyi kamuképet gyártasz amennyit akarsz. A youtube meg amúgy is tele van ilyenekkel. Ha komoly ufo incidens fog történni azt nem a youtube-ról fogod megtudni.
2013. jún. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
fejezzétek már be... annyira idegesítő, hogy minden második kérdés arról szól, hogy a szkeptikusokat b*szogatjátok és meg akarjátok őket győzni mindenről.. aki elhiszi, foglalkozzon vele, de aki nem, annak akármilyen "bizonyítékot" mutathattok, sosem fogja elhinni( én sem).. semmi értelme itt erőszakoskodni, akik hisznek, beszélgessenek róla nyugodtan, senkit nem érdekel..
2013. jún. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

szkeptikusok , mi kell még??

az kisfiam, hogy abbahagyd az ilyen, szkeptikusok ....kezdetű kérdéseidet, és végre felnőj, és ne álomvilágban élj.

2013. jún. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0:26 nál, jó kis ufo kép, tudjátok mi az nemrég olvasgattam újfajta repülőgépekről, és a kép denver vagy arizóna felett készült(ha jól emlékszem) és egy próbajáratos napelemes repülő képeit tartalmazza, van esti kép meg nappali is.csak az itt nem szerepel.
2013. jún. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az kéne, hogy hagyd abba ezt a görcsös bizonygatást, hogy márpedig léteznek, ezzel úgysem győzöl meg senkit.

A nem hívők nem hívők lesznek és kész.

Te meg hívő vagy, és? Ha felpakolnának egy videót, ahol mutatják, hogy hamisítják ezeket a képeket meg felvételeket, te akkor is hinnél benne.

2013. jún. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egy jó nagy süvegcukor a valagadba, az kéne! :)
2013. jún. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Földönkívüli szilvásbukta.
2013. jún. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!