Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Haragszol, ha UFÓt látsz,...

Haragszol, ha UFÓt látsz, mert nem fedik fel a kilétüket?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 18:46
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Amikor a múltkor kinéztem az ablakon, nagy fény, meg furcsa hangok, szóval egy nagy fényes tűzgömb nem volt ott!!!!

Az ufók úgy elbújtak, hogy fürdés közben kénytelen voltam hisztizni és kirugdostam a csempéket a falról!

Még Hápit, a kedvenc gumikacsámat is kinyiffantottam, annyira dühös lettem hirtelen!!!! Szegény Hápi!

És aztán rájöttem, hogy az ufók csak amerikában vannak!

Ez az igazság!!!!

2013. jún. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Harraxom.
2013. jún. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%
Én Orbánra meg a társaira haragszom, mert tönkretették az országunkat! Állandóan panaszkodnak arra, ami a kommunizmusra jellemző. Én sem szerettem a kommunizmust, de nem lehet úgy leélni az életünket, hogy folyton panaszkodunk a múlt miatt. Ami megtörtént, az megtörtént. Nem lehet rajta változtatni.
2013. jún. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
23# Ez hogy jön ide?
2013. jún. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Bacsavarottatok a kérdéstól :LOL.
2013. jún. 9. 21:52
 26/30 A kérdező kommentje:
ne mást hibásztassatok magatok hejett ti szerencsétlenek
2013. jún. 9. 22:17
 27/30 anonim ***** válasza:
Haragsz, hogyne haraKszanék. Pl a multkor azt hittem ufót fogok látni. Komilyan, jó lett volna mermég nem láttam. 3 világító pötty röpködött 3 szög alakban éjszaka. Messze volt, hangot nem hallottam. Kb 15 percig. Aztán közelebb jöttek, akkor már látszott a villogó fény, s a tuipikus repülő hang. 3 vadászgép gyakorlatozott. Nah ideg lettem mert szeribtem ufókok voltak ott, ezek meg miattuk jöttek, de az ufókok addigra elmentek. Annyira ideges lettem, h lemaradtam róluk hogy
2013. jún. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
hogy mi? szétverted a furdőkádat?
2013. jún. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
UFO bizonyára van mert azonosítatlan repülő tárgy az UFO szó jelentése, hogy idegen életformák vannak-e az nem tudom, még senki se bizonyította be hogy léteznek, de viszont senki se cáfolta, hogy miért nem fedik fel a kilétüket az bizony jó kérdés, de bizonyára meg rá az okuk, és majd felfedik kilétüket ha eljön az ideje. Én ezt gondolom.
2013. jún. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Igazad van!
2013. jún. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!