Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Melyik a hihetőbb a bibliai...

Melyik a hihetőbb a bibliai teremtés történet vagy a földönkivüli származás?

Figyelt kérdés
Földönkivüli származás alatt értem az ősi asztronauta elméletet v. éppen azt h meteoriton érkezett az élet a bolygónkra. Számomra a földönkívüli eredetet sokkal hihetőbb és tudományos.
2013. máj. 26. 13:30
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
25%

Nem lenne Érdemesebb ezerszer jobb azon gondolkozni,hogy lehetne egy élhetőbb világot létrehozni a földön,mint azon,hogy egy majom volt-e az apukád,vagy egy láthatatlan Isten.

Egyébként ha már mindenképp muszáj a kérdésedre is válaszolni és ezt nyomtasd ki,hogy soha el ne felejtsd,SOHA,SOHA,SOHA nem fogod a kérdést megválaszolni,se te,sem más.

de nem hagylak magadra,mert én olyan vagyok. Ime: Ahoz hogy a kérdést megválaszolhasd,mind az a tudás is kevés lenne ami a létaző összes ember fejében van

Mind az kéne ami Isten fejében van. Ő pedig bölcsebb annál hogysem azt neked adja,meg jobb is! Betéve tudja mire használnád.

2013. máj. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Köszönjük Miklós az ismét nagyon "precíz","átgondolt" és "hasznos" válaszodat.
2013. máj. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Nagy örömömre szolgál,hogy ilyen nagyon tetszett.
2013. máj. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!