Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Engem az foglalkoztatna hogy...

Engem az foglalkoztatna hogy vajon milyen életforma lehet a Marson, vajon a környező bolygókon is lehetnek emberek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy azt tanítják, hogy nincs élet a MArson, és nem kérek a fröcsögős okoskodó válaszokból, engem értelmes válaszok érdekelnének értelmes emberektől, szóval ha beszólni akarsz ne itt tedd meg.
2013. máj. 23. 22:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
sok ember még a szomszédos országokat sem ismeri h ott milyen emberek élnek, milyen szokásrendszerek vannak, vagy milyen a társadalom, de a bolygókon lévő életről úgy kardoskodnak mintha ez már a tudomány által is igazol lett volna...de csak néhány fiatal élénk képzeletében élnek.
2013. máj. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy ez élénk fantázia lenne, lehet hogy azoknak a gyerekeknek sokkal nyitottab az elméjük mint egyes embereknek.De hát ez van.Jó persze tudomány nem bizonyította, de hagyjuk már ezt, mi aza tudomány?Azt mondanak amit akarnak, és ez nem elmélet gyártás, ha kicsit nyitottabb vagy és körbe nézel este, és kicsit átérzed hogy mivan, akkor szerintem aza fura ha valaki eltudja azt hinni hogy nincs élet egyiken se,ha a mi bolygónkon ilyen csodálatos és megtervezett, élet van...De persze tudom ez csak véletlen lehet az egész...Persze ...Úgy mint kb ahogy a majomtól származunk, de nektek nem fura semmi?Soha nem érdőjeleztek meg semmit?:D
2013. máj. 24. 15:17
 13/14 anonim ***** válasza:

"vajon a környező bolygókon is lehetnek emberek?"

"true man show"


ritka egy h.lye vagy még itt MO-n is

2013. máj. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a minőségi hozzászólásod.
2013. máj. 24. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!