Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Engem az foglalkoztatna hogy...

Engem az foglalkoztatna hogy vajon milyen életforma lehet a Marson, vajon a környező bolygókon is lehetnek emberek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy azt tanítják, hogy nincs élet a MArson, és nem kérek a fröcsögős okoskodó válaszokból, engem értelmes válaszok érdekelnének értelmes emberektől, szóval ha beszólni akarsz ne itt tedd meg.
2013. máj. 23. 22:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%

Hát, már ne is haragudj...


De, azért tartunk már ott, hogy nyugodtan kimondhassuk, hogy ha a Marson élnének !emberek!, arról tudnánk... Jelenleg vízet keresnek a Marson legjobb tudomásom szerint, amiben majd kutatják mikroszkópikus szinten a dolgokat) de majd utána járok pontosabban, ha ezt a google neked nem teszi meg.


Mind emellett valószínűnek tartom, hogy a Jupiteren vagy (bár már nem bolgyó) de a Plútón sétálgatnak emberek...


Tehát, az embereket szerintem kizárhatjuk sok dolog miatt is (hőmérséklet, oxigén > légkör hiánya... stb stb)


Mondjuk, a témakör se kutya, ahova soroltad a kérdést...

2013. máj. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
javítás: bolygó
2013. máj. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ebbe a kategóriába mindig annyi okos ír, hogy tuti kapsz pontos választ a kérdésedre.

Ha mégse akkor kitaláltok valamit ami jól hangzik a kis lelketeknek és nyugodtan kereshetitek a további fontos válaszokat az élet kérdéseire a gép előtt görnyedve.

2013. máj. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen, mindegyik bolygó tele van emberekkel, ez már csak természetes, csak a szabadkőműves-lumbulábi-zsidó-anunnaki összeesküvők eltitkolják előlünk, még jó, hogy néhány 12 éves youtube-huszár leleplezte a gaz ármányt.
2013. máj. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz az előző kommenttel, ő biztos csak egy troll. Én tudom a választ!


Merkúr: merkúrlakók

Vénusz: vénuszlakók

Föld: reptoidok

Mars: marslakók

Jupiter: jupiterlakók

Szaturnusz: szaturnuszlakók

Uránusz: uránuszlakók

Neptunusz: neptunuszlakók

Plútó: na ez az egyetlen bolygó a naprendszerben, ahol nincs élet a tudomány jelenlegi állása szerint.


Remélem értelmes választ tudtam adni a kérdésedre!

2013. máj. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Engem troll-ozni nem volt szép, de jót nevettem a válaszokon... :D
2013. máj. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
a felszínen nem találtak életet, persze lehetséges hogy földalatt, barlangokban lehet élet, persze inkább egysejtű, mint zöld emberek lézerfegyverekkel :)
2013. máj. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akkor javaslom mindenkinek a true man showt és ha abból egy picit mikróbányit is felfogtok, akkor gondoljátok át még egyszer légyszíves ezeket a fantasztkius válaszokat:)köszi
2013. máj. 24. 00:26
 9/14 anonim ***** válasza:
14%
A Marson van élet ezt mindenki tudja, az a kérdés hogy csak baktérium formájában vagy intelligens formában is .
2013. máj. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem is tudomom máá -e hogy történt ...volt ott egy olyan izé fehér mint a ló, olyan volt mint egy uffo


rájöttem, hogy csak egy nagy fehérlú , de hogy mit keresett ott azon a tehénautón, azt má nem tudom.


De visont, gondokódtam hát ha ez egy rejtett ufo , aztán megálott a autó, azt monda a sofor hogy ez olyan ritka mint a ufo


Hát mondtam neki, honnét jutt ez a ufo..


Ő meg mondha hogy a marso..


Hát ez a én tüténetem.

2013. máj. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!