Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UfO hívők. Válaszolnátok egy...

UfO hívők. Válaszolnátok egy kérdésre?

Figyelt kérdés

Itt felvetődött hogy a reptoidok (de már más fajt is hallottam) már millió évekkel előbb itt éltek,és hogy eredetileg a Föld az övék,mert hogy ők alakultak ki itt eredetileg és csak később húzódtak a föld alá.(Ismét hallottam már olyat is hogy elhagyták a Földet,a Holdra bújtak,a Naprendszer külső területein bujdosnak)


Na itt lenne egy kérdésem.Mint ahogy nekünk is,minden más fajnak is át kell esnie a fejlődésnek bizonyos fázisain hogy űrutazó fajjá válhasson (szakóca=>kőbalta=>kőeszközök=>fémek megmunkálása=>hatalmas több emeletes épületek (mint a középkorban)=>gőzgépek (fémből)=>hatalmas beton ,acél,és üveg városok mint manapság)


Ezt abból gondolom hogy a mi őseink se voltak képesek(és sehogy se lehettek volna azok) a kőbaltát rögtön RPG-7-re cserélni.Mint ahogy a természetben se,úgy a történelemben ,kultúrában és technológiában sincsenek ugrások.

Hogy van az hogy ezek a reptoidok kifejlődtek,és jelenleg is egy hipermodern fajt képeznek,de a földtörténeti rétegekből sehol nem kerülnek elő millió éves autók,repülőgépek,vonatok,városok,vagy komolyabb technológiai színvonalat képező eszközök (mitt tudom én,mondjuk egy 40 millió éves atomreaktor generátora)


Lehetőleg olyanok írjanak akik legalább gimnáziumi szinten értenek a geológiához,paleontológiához és a radiometriához.


Poliateista



2013. máj. 17. 14:47
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
2013. máj. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!