Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges lenne kitenyészteni...

Lehetséges lenne kitenyészteni egy olyan embertípust amiben főleg az idegen gének dominálnak?

Figyelt kérdés

Ha abból indulunk ki, hogy a múltban sok ide látogató idegen faj (főleg az Atlantiszon élő Plejádok) keveredtek az emberrel, akkor lehetséges lenne a mai leszármazottaik házasságával egy idő után kitenyészteni ezt az úgynevezett szuperembert, aki hasonló képességekkel és spirituális fejlettséggel rendelkezik, mint az ősi atlantisziak ?

Itt vannak képek emberekről akiben dominálnak ezek gének:

[link] (ez inkább szürke hibridnek tűnik)

[link]

[link]


2013. máj. 16. 16:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Meg is lepődtem volna ha nem te írod ezt ki.Röviden:Te egy aluliskolázott ember lehetsz,de nagyon.12.es anyag a szerves kémia.Ott tanultok az aminosavakról.És szépen elmondják hogy nagyjából 260 féle aminosav létezik,melyből az élőlények (földi) csak 20-at használnak.Az összes fehérjénk,lipidünk,szénhidrátunk ebből áll.Szerinted egy idegen faj,ami lehet hogy teljesen más közegben alakult ki,teéljesen más törzsfejlődést végigjárva,képes lenne keresztezni a saját DNS-ét a mienkel?Az is lehet hopgy egyetlen aminosavunk se egyezik meg,szóval nem hogy szervrendszert,de egy életképes sejtet se lenne képes létrehozni.


De ha Valaki hülye a tudományokhoz,az úgy se fogja megérteni...


Poliateista

2013. máj. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"főleg az Atlantiszon élő Plejádok"


Most valamiről vagy nagyon lemaradtam vagy nem szívtam eleget.

2013. máj. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Annyit hozzátennék, hogy folytatva a gondolatkíséletet, hogy a "tenyésztés" során előjöhetnek olyan recesszív gének is, amelyek különféle szindrómákat okozhatnak, a belterjesség miatt. Szóval, lehet, hogy lesz egy lényed, amelyik génállomány 95%-ban megegyezik egy plejádéval (jól írtam?:D), de közben Tay-Sachs szindrómás, és saját magáról nem tud...
2013. máj. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Mivel majdnem 1 milliárd fehér ember van ezeken belül több nemzetiséggel nem hiszem hogy fellépne a beltenyészet problémája .
2013. máj. 21. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!