Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges lenne kitenyészteni...

Lehetséges lenne kitenyészteni egy olyan embertípust amiben főleg az idegen gének dominálnak?

Figyelt kérdés

Ha abból indulunk ki, hogy a múltban sok ide látogató idegen faj (főleg az Atlantiszon élő Plejádok) keveredtek az emberrel, akkor lehetséges lenne a mai leszármazottaik házasságával egy idő után kitenyészteni ezt az úgynevezett szuperembert, aki hasonló képességekkel és spirituális fejlettséggel rendelkezik, mint az ősi atlantisziak ?

Itt vannak képek emberekről akiben dominálnak ezek gének:

[link] (ez inkább szürke hibridnek tűnik)

[link]

[link]


2013. máj. 16. 16:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Mindig délután megy ki belőled a reggeli gyógyszer hatása?
2013. máj. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Első pacsi! XDDD
2013. máj. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első linkelt fotón egyértelműen felismerem K. Natáliát amikor egy 2 napos Balaton Sound után esett haza ahol nagykanállal tolták a speedet!
2013. máj. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

már vártam a délután h vki feltegye az első " értelems ufo kérdést" ! XDXD

még azt sem sikerült bebizonyítani h h idegen vannak a földön vagy az ufo jelenség mögött mi áll a háttérben(sztem katonaság), de már földönkivüli génekkel akarná keverni vki az emberiséget.

én nem tudom h ez mire jó neked, ennyire unatkozol, vagy nem köt le a fizika óra, vagy a történelem az iskolában, de megnéznélek ahogy a való életben is előadod ezeket ha mered egyáltalán!

biztos lenne hallgatóközönség, ... a zárt osztályon!!!

szóval itt olyan dolgokat és feltevéseket hozol fel , amik már túlmutatnak a hülyeség határain!

2013. máj. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Attól tartok, rossz korba születtél. 60 évvel ez előtt sokkal több megértő hallgatót találtál volna. :D
2013. máj. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 eNerdzsy ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz! :)

Már csak azért is képtelenség, amit a kérdező szeretne mert köztudott, hogy a "kis szürkék" - emberek a távoli jövőből! :)))

Így hát nem keveredhettek a múltban, most élő emberekkel!


Tudományosan alátámasztva! ;)


A mellékhatások tekintetében kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét.

2013. máj. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha léteznének ilyen emberek, akkor lehetséges lenne, elméletileg. Persze emberjogilag erősen megkérdőjelezhető bármiféle "embertenyésztés", de természetesen az öröklődés, a genetika, az evolúció szabályai ugyanúgy érvényesek nálunk embereknél is, mint bármilyen más élőlénynél.

Célzott tenyésztéssel pár generáción belül látványos változást lehet elérni, egy kis szerencse közrejátszásával, ha az ember talál megfelelő alanyokat az általa előnyben részesített tulajdonságokhoz.

Az már más kérdés, hogy nem földi eredetű géneket nem csak emberben, semmilyen élőlényben nem mutattak még ki sosem.

2013. máj. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7# Köszönöm a válaszod !
2013. máj. 16. 17:36
 9/14 DarkLantern ***** válasza:

Az első kép egy kábszer függő, beesett arc, tág pupilla. Vagy photoshop (a szeme gyanús)


A második kép egy szimpla norvég.ázsiai pár gyereke. Szőke haj, az arca hasonló az ázsiai emberekére.


Harmadik színésznő a Prhométeus című filmből, mezei halandó 100%-os ember.


Sorry, de ez van.

Egy fejlett faj nem tudom miért keveredne egy primítivebbel. Ez olyan mintha egy ma élő ember lefeküdne egy elő emberrel. Kizárt dolog.

2013. máj. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Arról hogy egy fejlett faj primitívvel keveredett, a világ minden tájáról léteznek leírások . Hogy miért is tehették ezt jó kérdés, hogy egy morbid példával éljek az emberek között is vannak olyan aberáltak akik állatokkal létesítenek szexuális kapcsolatot . De manapság már nem számít szokatlannak a különböző emberi rasszok keveredése sem, valahogy így képzelem el ezt . Elméletem szerint Atlantisz plejád (árja) túlélői főleg Európában és a világ néhány táján telepedtek le a pusztulás után . Itt keveredtek az ott élő emberekkel és ezeknek az utódai népesítik be a mai Európát, tehát ezek a gének mindenkiben ott vannak csak jelentősen megkopva .
2013. máj. 16. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!