Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Azt akarom kérdezni hogy ki...

Óóóóóóóóóó kérdése:

Azt akarom kérdezni hogy ki az aki tud olyan embereket akik komolyan tényleg jártasak az ilyen dolgokban akik a nem verik át az embert?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Senki!

Az Ezo tele van trollokkal meg idiótákkal.

2013. máj. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért kérded? Mit akarsz tudni?
2013. máj. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ooooooooo, s mi lenne a kerdesed?
2013. máj. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Gerenda jósnő.
2013. máj. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
HÁT ELŐSZÖR IS A TÖM MÁR TELE VAN A SOK HÜLYÉKKEL EZ AZ ELSŐ . A MÁSODIK MEG HOGY MINDENT MEGSZERETNÉK RÓLUK TUDNI AMIKET CSAK LEHET
2013. máj. 15. 20:49
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor miért egy troll fórumon vered el az idődet ahelyett, hogy például könyveket olvasnál?
2013. máj. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

"HÁT ELŐSZÖR IS A TÖM MÁR TELE VAN A SOK HÜLYÉKKEL EZ AZ ELSŐ ."


Magaddal is?

2013. máj. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
MI A FENÉÉRT LENNE MAGAMMAL TELE A TÖKÖM UGYAN ?????? MÁR ELMONDTAM HOGY KIKKEL VAN TELE A TÖKÖM DE MINDEGY KETTŐ MEG HOGY AZÉRT KÉRDEZEK MEG ITT DOLGOKAT HOGY HÁTHA VÉGRE VALAKIK ADNAK EGY NORMÁLIS RENDES VÁLASZT ..........
2013. máj. 16. 14:41
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Belefolyt a lekvár a billentyűzetedbe és beragadt a Caps Lock, vagy mi?


Az írásod alapján gyerek vagy. Tanulj inkább valami hasznosat. Itt pedig tutira nem fogsz értelmes választ kapni.

2013. máj. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
mi a gondod basszus nem folyt be semmilyen lekvár ha nem tudnád amikor az ember többnyire dühös vagy mérges nagybetűvel szokott írni de tök mindegy ja és 26 éves vagyok szóval ennyit a gyerekes dologról és nyílvánvalóan én is meg mindenki más is azt fogja csinálni keresni amik érdeklik őt mint ahogyan én engemet is de mindegy ja még egy utolsó dolog nyílvánvalóan jó páran azért vannak regisztrálva ezen a rohadt oldalon mert nyílván ha nem is mindenki de pár ember tud információt szerezni vagy kérdezni szóval ennyit ezekről a dolgokról az ember esze megáll komolyan mondom
2013. máj. 16. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!