Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Zöld fény a felhők mögül...

Zöld fény a felhők mögül átszűrődve UFO?

Figyelt kérdés

Mikor kiléptem a házból, (nappal) az ég felé nézve láttam egy nagy zöld fényjelenséget a felhők mögül átszűrődve. A fény jóval nagyobb méretű/terjedelmű volt mint egy átlagos repülőé. Nem volt semmiféle hang, pedig elég közel volt. (Z) alakba, gyorsan mozgott, kb 3 másodpercig (mintha egy kisgyerek a lézerrel világított volna a falra). A fény kör alakú volt, és széle felé egyre jobban halványodott. Még nem tapasztaltam ehhez hasonlót sohasem, nem voltam illuminált állapotba.


Tapasztalt már valaki ehhez hasonlót? Vajon UFO lehetett?

(kérlek értelmes válaszokat adjatok, én sem "trollkodásból" vagyok itt)



2013. febr. 1. 00:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
There's Something in the air..
2013. ápr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

20-as. Te a fizikával támadsz engem, és kiragadtál egy részletet.

Ha ekkora nagy vagy, akkor biztosan Einsteint is megkérdőjelezed, aki szerint a gravitáció nem feltétlen a tömeg következménye, hanem a tér egy görbületének "hozadéka".

Ha figyelmesebben olvasnál, odaírtam :pl azaz például.

Vagy, odaírtam: földi technikában tud gondolkozni

Amire Te válaszolsz hogy: "A fizika ugyanaz a Világegyetem bármely pontján. Ami a Földön érvényes, az érvényes a szomszéd csillagnál és a galaxisunk túlvégében is."

Azaz a tecnikára, fizikával válaszolsz.

Majd a jövőben ép a technika lesz, ami át lesz képes hágni a fizika törvényeit.

Most is azt mondom: Ember mit tud a fizikáról? Azt mondod mindent, vagy azt, hogy amit tud az biztos?

Korántsem, és ezt neked tudnod lkellen. Az Atom miért lett atom? Mert egyet jelent, oszthatatlant. Ma már mégis hasítják.

Akkor? Miért gondolod azt, hogy Te mindent tudsz?

Csak az ostobák gondolják magukról azt, hogy mindent tudnak.

2013. ápr. 11. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!