Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Zöld fény a felhők mögül...

Zöld fény a felhők mögül átszűrődve UFO?

Figyelt kérdés

Mikor kiléptem a házból, (nappal) az ég felé nézve láttam egy nagy zöld fényjelenséget a felhők mögül átszűrődve. A fény jóval nagyobb méretű/terjedelmű volt mint egy átlagos repülőé. Nem volt semmiféle hang, pedig elég közel volt. (Z) alakba, gyorsan mozgott, kb 3 másodpercig (mintha egy kisgyerek a lézerrel világított volna a falra). A fény kör alakú volt, és széle felé egyre jobban halványodott. Még nem tapasztaltam ehhez hasonlót sohasem, nem voltam illuminált állapotba.


Tapasztalt már valaki ehhez hasonlót? Vajon UFO lehetett?

(kérlek értelmes válaszokat adjatok, én sem "trollkodásból" vagyok itt)



2013. febr. 1. 00:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
48%
Vagy Superman Zorróvá itta magát.
2013. febr. 4. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen UFO.

A villámok, nemcsak a földbe csapódnak bele. Sokkal nagyobb villámok mennek a világűr fele, azaz lehet egy ilyen fényjelenségnek lehettél tanúja.

Vagy gömbvillám.

Ezek a kézzelfoghatóak. Persze lehetett UFO is.

UFO-k nincsenek? :O

Ha 1% esély van rá, akkor lehetnek. Márpedig az az esély simán megvan.

Avagy, csak a Naprendszerben van 9 bolygó. Ha felnézel az égre egyetlen galaxist látsz, a sok közül, ez a Tejút.

Eleve itt is rengeteg a csillag, szóval még több a bolygók száma.

Ha 1:100.000 az arány, akkor is nagy az esély, ekkora mennyiségű bolygó mellett.

2013. febr. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
gondolkodtam gömbvillámon, de utána olvastam és az megegyezik egy sétáló ember sebességével, és többnyire földközelben jelenik meg
2013. febr. 9. 21:15
 14/22 anonim ***** válasza:
#12: Igen, lehetséges az idegen lények létezése, sőt, gyanítom, több mint biztos. De ha egyszer már ezek a lények időt, pénzt, üzemanyagot nem kímélve, életüket, technológiájukat kockáztatva leutaztak több fényévnyi távolságot hogy idejöjjenek a Földre, akkor biztosan nem az volt a céljuk, hogy pár szerencsétlen flótásra ráhozzák a frászt, aztán továbbálljanak. Ez szerintem elég nonszensz feltételezés lenne egy olyan létformáról, amelyik képes volt olyan technológiai szintet elérni, amely alkalmas a csillagközi utazásra. Ez olyan, mintha Kolumbuszék azzal a céllal mentek volna az 1400-as évek végén Amerikába, hogy jól megijesszenek pár bennszülöttet.
2013. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
0%
Szerintem FÜVET láttál te gyökér!!!!!!!!!!!
2013. febr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Igen, én is láttam már ilyeneket, és igen elképzelhető, hogy UFÓ volt. Amúgy az ilyen fények kósza villámok, időjárás-ballon vagy egy egyszerű lufi is lehetett.(tudom, hülyén hangzik, de néha lehet látni héliumos lufikat az égen)

És ha már itt tartunk, a mi naprendszerünkön kívül még milliónyi naprendszer van. És még egy csomó tejút meg galaxis. Egy másik bolygó ahol élet lehet, nincs kizárva.

2013. febr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

#14-es

A cél nem az volt, a kérdező mindössze egy szemtanú, ami bárkivel megeshet.

Csillagközi utazás, üzemanyag, idő? Vajon miért van az, hogy az ember, csak a földi technikában tud gondolkozni?

Én valószínűbbnek tartom, hogy tér-idő utazók, de nem földi lények. A technikájuk tökéletes, és biztonságos (pl autók: ott is előfordul meghibásodás, de alapvetően biztonságosnak mondják). Az idő és tér ugrás nem kerül időbe :-)

Üzemanyag? nos ez jó kérdés. Ki tudja? Lehet egyszerű napelem, csak profibb kivitelezésben mint a földi

2013. febr. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#17: Túl keveset tudsz a fizikáról. Napelem? Hol, a mélyűrben, távol a csillagoktól? És Einstein relativitáselméletével mi a helyzet?


"Csillagközi utazás, üzemanyag, idő? Vajon miért van az, hogy az ember, csak a földi technikában tud gondolkozni?"


A fizika ugyanaz a Világegyetem bármely pontján. Ami a Földön érvényes, az érvényes a szomszéd csillagnál és a galaxisunk túlvégében is.

2013. febr. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

#18-as. Mint említettem, csak tippeltem egyet. Napelem szerintem elképzelhető, még ha nem is az általunk ismert formában.


Fizika? Mennyit tudunk mi emberek a fizikáról? Talán kevesebbet mint azt hisszük.


Nem vagyok fanatikus UFO hívő, de szerintem igenis ugranak a csillagok közt, így, vagy úgy.

2013. febr. 23. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy keveset tudsz a fizikáról :) Nemhiába az ilyenek a legfőbb szószólói az ilyen jelenségek ufókra kenésének. Szóval inkább a fizikát és egyéb tudományokat kéne tanulmányoznod a fantáziálgatás helyett, ha már ennyire hozzá akarsz szólni az ilyen témákhoz.


Nincsből nem lehet energiát csinálni. Ahol a napfény (vagy nevezzük csillagfénynek, így általánosabb) energiájának beeső mértéke nem haladja meg azt a mennyiséget, ami legfeljebb néhány tized kelvinnyi hőmérséklet előállítására képes csupán, abból a csillagfényből Te nem fogsz semmiféle űrhajót hajtani. Ez univerzális fizikai tény; ha a saját fejük tetején másznának is ki az ufonautáid, csillagfényből akkor sem tudnak csillagközi utazáshoz kellő mennyiségű energiát csiholni a csillagok között. És itt nem arról van szó, hogy mi a jelenlegi technológiánkkal mennyi energiát vagyunk képesek kinyerni a csillagfényből, hanem hogy mennyi a teljes beeső energiamennyisége egy csillag fényének (joule/m2) a csillagközi térben. Hadakozhatsz ahogy akarsz, ez ellentmondana az energiamegmaradás törvényének, amely az egyik legősibb és legsokoldalúbban bizonyított és alátámasztott fizikai törvény. Másrészt nem elég a csillagfényből energiát nyerni, azt valahogy mozgási energiává kéne konvertálni. Jelen tudásunk szerint pedig ennek megoldása is nagy problémákba ütközik, főleg ha ilyen, szinte elhanyagolható mennyiségben nyerhető csak. De ez mellékes is, az előbbiek alapján.

2013. febr. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!