Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Zöld fény a felhők mögül...

Zöld fény a felhők mögül átszűrődve UFO?

Figyelt kérdés

Mikor kiléptem a házból, (nappal) az ég felé nézve láttam egy nagy zöld fényjelenséget a felhők mögül átszűrődve. A fény jóval nagyobb méretű/terjedelmű volt mint egy átlagos repülőé. Nem volt semmiféle hang, pedig elég közel volt. (Z) alakba, gyorsan mozgott, kb 3 másodpercig (mintha egy kisgyerek a lézerrel világított volna a falra). A fény kör alakú volt, és széle felé egyre jobban halványodott. Még nem tapasztaltam ehhez hasonlót sohasem, nem voltam illuminált állapotba.


Tapasztalt már valaki ehhez hasonlót? Vajon UFO lehetett?

(kérlek értelmes válaszokat adjatok, én sem "trollkodásból" vagyok itt)



2013. febr. 1. 00:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
11%
A zöld lámpás volt.A távolság miatt látszódott kör alakúnak.
2013. febr. 1. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
19%
A napsugárnak olyan beesési szöge volt a szemlencséden, hogy fénytörést hozott rajta létre. Káprázott a szemed magyarán. Ufók nincsenek.
2013. febr. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
61%

Igen Ufo volt.

Utolsó látszik nem vagy tisztában a fogalmakkal.

Ufo = azonosítatlan repülő objektum/tárgy

(nem tudom miért keverik sokan a földönkívüliekkel)


Kérdező fehér és narancssárga gömböket, pontokat már láttak az emberek, szintén gyorsan ide-oda repkedtek, viszont zöldről még nem volt beszámoló.

2013. febr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
elég szűk látókörű az aki szerint nincsennek földönkívüliek... Itt az UFO kifejezésen nem csak az azonosítatlan repülő tárgyra gondoltam...
2013. febr. 1. 14:21
 5/22 A kérdező kommentje:
mellesleg azért írtam az UFO kategóriába, mert gondoltam itt olyanok vannak akik hisznek benne
2013. febr. 1. 14:22
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Ja bocs, én csak általánosságban az ezo kategóriában nézem a legfrissebb kérdéseket. Így ütköztem a kérdéseddel. Ha szerinted szűk látókörű vagyok, mert nem hiszek az ufókban, rendben, legyen. 2. voltam.
2013. febr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem az a szűklátókörű aki nem hisz az ufókban, hanem az, aki mindent azonnal ufónak hisz, amiről nem tudja micsoda.
2013. febr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Dalek Traak ***** válasza:
Ez érdekes. Elképzelhető, hogy földönkívüli eredetű dolgot láttál, mivel az általad leírtak nem igazán esnek egybe semmilyen földi jelenséggel. Ráadásul az emberi eszközök, járművek nem igazán szoktak zölden világítani, főleg nappal.
2013. febr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

égi lidércek voltak szerintem.

Am. zöldről még én sem hallottam.

2013. febr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 bestest ***** válasza:
48%
Ha Z alakban mozgott, akkor csak Zuperman lehetett.
2013. febr. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!