Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról? (elég érdekes)

2013. jan. 10. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Én inkább azt találom érdekesnek hogy mennyire könnyen meglehet vezetni az embereket...
2013. jan. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
meg se nézzted a videót biztos és egyből kritizálod.
2013. jan. 10. 23:17
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
már láttam régebben
2013. jan. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
És nem a videót kritizáltam hanem a könnyen megvezethető hiszékeny embereket akik mindent elhisznek mert: a tv mondta ,mert olvastam egy újságban,online hírekben,videomegosztókon láttam, és ezeket készpénznek veszik pedig ha tudnák hogy csodaszámba megy ha valami valós informácíóhoz jutnak
2013. jan. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
A nasa honlapja még mindig a [link]
2013. jan. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Erről lehetne megint vitát nyitni hogy kit is vezetnek meg.

Sokszor láttam már ezt a videót.Ugyan az a szisztéma mint bármelyik eddiginél.Lecsapnak rá az Ufo hívők utána cáfolják őket a szkeptikusok.Ezeket a videókat a NASA is megmagyarázta hogy: tükröződés,jégkristályok,meteorok,optikai illúziók stb...

Csak azt nem értem hogy egy képzett űrhajós hogy nem tudja megkülönböztetni ezeket.Sok Asztronauta ismerte el nyilvánosan hogy Azonosítatlan repülő tárgyakat látott az űrben amik intelligensen manővereztek és váltakozó sebességgel haladtak.Ha jól tudom pont egy asztronauta volt az aki az űrből visszatérve kérvényezte hogy indítsanak egy UFO-kal foglalkozó részleget.

2013. jan. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

[link]

Tuti vannak inteligens lények a földön kívül ha csak azt megnézed mekkora a világ mindenség...

2013. jan. 14. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az űrhajósok a mai napig gyakran jelentenek azonosítatlan repülő tárgyakat a föld körül, de csak, a már leszereltek mernek erről beszélni.

Simán lehet ez a videó igazi.

2013. jan. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!