Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Láttam egy ufo-t 2012 09 11...

Láttam egy ufo-t 2012 09 11 19:57 nagyiék a szomszédban laknak és apukámmal jöttünk onnan hazafelé amikor be jöttünk a kapun a tiszta égbolton meg pillantottam egy?

Figyelt kérdés
piros csillagot nem villogott semmi hangot nem adott ki meg álltunk be mentünk kijöttünk már a nagy tesóm is jött ( fiú) és álltunk ott még vagy 1 percet és egyszer csak megmmozdult és egyenes irányban picit gyorsabban ment mint egy repülő aztán lassan halványulni kezdett nagyon fura volt mit tegyek keressek fel egy ufó szakértőt lehet hogy hülyének néztek sokan de nem állmodtam apukám bátyám is tanúskodik lehetőleg a válaszokat gyorsan kérem
2012. szept. 11. 20:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
nagyjából úgy nézett ki mint az előbbi kommentem csak a vége sugarakba jött mint ez: [link] de nem ennyire ehhez inkább hasonlít: [link]
2012. szept. 16. 14:17
 12/12 anonim ***** válasza:
képen éjszakai lámpa xD
2014. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!