Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Láttam egy ufo-t 2012 09 11...

Láttam egy ufo-t 2012 09 11 19:57 nagyiék a szomszédban laknak és apukámmal jöttünk onnan hazafelé amikor be jöttünk a kapun a tiszta égbolton meg pillantottam egy?

Figyelt kérdés
piros csillagot nem villogott semmi hangot nem adott ki meg álltunk be mentünk kijöttünk már a nagy tesóm is jött ( fiú) és álltunk ott még vagy 1 percet és egyszer csak megmmozdult és egyenes irányban picit gyorsabban ment mint egy repülő aztán lassan halványulni kezdett nagyon fura volt mit tegyek keressek fel egy ufó szakértőt lehet hogy hülyének néztek sokan de nem állmodtam apukám bátyám is tanúskodik lehetőleg a válaszokat gyorsan kérem
2012. szept. 11. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Fantasztikus. láttál egy ufót. Megkérsz egy pilótát, ő naponta többszáz ufót mutat neked. Nem nagy dolog. gyakran látni olyan repül tárgyat amiről nem tudod micsoda.

Ha neadj' isten azt hinnéd, hogy az az ufó egy másik naprendszerből érkezett űrhajó, amin kis emberek vannak, akkor várj még 5-6 évet, mert egy 12 évesnek már azért inkább hisznek az emberek.

Amúgy mit csinálnál, ha egy amatőr és félresiklott életű csillagászhoz és auramasszőrhöz fordulva elmondanád, hogy mit láttál mikor és hol? Ez így mit bizonyít? Ő biztos elhiszi, de neki ez a megélhetése.

2012. szept. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez egy Paint rajz.

Ez csak azt bizonyít, hogy még rosszul is rajzol az illető.

2012. szept. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én már párszor láttam hasonlót!De a kutya se hitte el!

Mer az emberek 70% a tudatlan!

2012. szept. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az 1-esnek üzenném, hogy a mobilos videófelvétel éjszaka lóf.szt sem ér. Nekem volt hasonló észlelésem, csak az tovább volt látható és nem piros, hanem narancssárga gömb volt. A telefonommal le is videóztam, de semmi nem látszik rajta az éjszakai sötéten kívül :)
2012. szept. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Kép nélkül senki se fog hinni,így te is olyan troll lehetsz mint bárki más
2012. szept. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nighhawk hogy jössz te ahhoz hogy le (troll-oz? Mindjárt kilépek a képernyőbe, és egy kicsit megtanulunk tisztelet tudóan beszélni másokkal
2012. szept. 12. 20:39
 7/12 A kérdező kommentje:
4/7 5/7 Köszönöm a válaszokat! :)
2012. szept. 12. 20:40
 8/12 anonim ***** válasza:
ohhhh...;)
2012. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"kutya se hitte el, mer az emberek 70 %-a tudatlan"

Mégis mit kellene csinálni egy homályos éjszakai felvétel esetén? Rávágni, hogy bizonyítok az intelligens idegen életre? 100 féle egyéb sokkal valószínűbb válasz lehet. Ha éjszaka a kertből ugatást hallasz, akkor te sem gondolod azt, hogy Tazmán maffiózók egy csoportja, akik a kutyádnak álcázva próbálják ellopni a fogkefédet. És főleg nem próbálod meg terjeszteni az ötleted.

2012. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
2012. szept. 16. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!