Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lucifer Reptoid volt?

Lucifer Reptoid volt?

Figyelt kérdés

Egyre többet olvasom értetlenül a kérdéseket & válaszokat az ősökről, Luciferről stb. Olyan mintha a középkori babonákban, hiedelmekben élnétek és még a szkeptikusokra is igaz ez ! Miért nem vagytok képesek reálisan gondolkozni és megnézni eme videot ?


http://www.youtube.com/watch?v=S82fsa5TOZs


2012. aug. 23. 14:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
44%
Lucifert, a kígyót csak jóval az annunnakik (nevezzükk így őket után kezdték el gyűlölni. Az ős egyiptomi időkben még tisztelték a kígyókat. Egy időben azonban ellene fordultak. A halott legnagyobb ellensége Apófisz lett. A majáknál azonban tisztelték a Tollaskígyót. Amúgy meg Lucifer a Tudást akarta megmutatni nekünk. Végkövetkeztetésként a népek kígyókhoz való viszonyulása teljesen eltérő volt.
2012. aug. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Dehogy is...ez csak tévhit. Körülmetélték Lucifert a reptoidok, majd orálisan kielégítették, aztán bépusztút fájdalmaiba. Ezután Lucifer hű sz*xrabszolgája, Lucsp**a átvette az Ő helyét. (:
2012. aug. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
58%
Kézkrém.
2012. aug. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
46%
Vasszekér.
2012. aug. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
58%
Lóú.
2012. aug. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
91%

na most megint az van,hogy leírom a véleményem és lepontozol te is ahogy a többi reptoid és turbó fogyás mániás ökör.

tehát aki azt mondja,hogy lucifer egy reptoid volt,az gondolkodik reálisan?:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

mert akkor vagy én vagyok nagyon buta és fáradt is így meló után,vagy te szívtál valami nagyon erős zellert!

hát gondolkodj már egy kicsit,szerinted ha vannak reptoidok és olyan intelligensek ahogy azt ti állítjátok,akkor hogy jöttünk rá a létezésükre?

másrészt,ha ez akkora titok lenne(mert ugy a náza meg a kormány meg mindenki titkolja a reptoidok létezését,meg minden ilyen jútyubon terjengő szart),akkor hogy került egy ilyen videó fel az egyik legnagyobb videó megosztó oldalra?vagy ha esetleg fel is került,szerinted a náza vagy akárki nem tüntetné el? ha azon múlna még az oldalt is megszüntetnék.

na ennyit arról ki látja reálisan a dolgokat! ülj tovább a gép előtt és gyártsd csak az összeesküvés elméleted a többi majommal,ha nincs jobb dolgod! én inkább melózom,tanulok,csajozok,bulizok,röviden én élek és nem azon remegek,hogy mikor támadnak a reptoidok amiknek a létezése valami elmebeteg narkófüggő beltenyészetes torszülött pedofil amerikai fa.zkalap agyából pattant ki!

pontozz le te is nyugodtan,biz isten leszarom már :D

2012. aug. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Sznupák volt.
2013. ápr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
sosem voltam Reptoid !
2013. jún. 9. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!