Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A reptoid inváziót komolyan...

A reptoid inváziót komolyan gondoljátok? Vagy ez csak arra megy ki hogy mindenkit idegesítsetek?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat szeretnék.

2012. aug. 1. 21:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen komolyan. Majd meglátod, ha eljönnek és végeznek az emberiséggel!!! (kivéve az ezosokkal, mert ők továbbfejlődnek)
2012. aug. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem csak idegesiteni vannak itt,mert ez akkora hülyeség,hogy nem lehet benyalni.
2012. aug. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Szerintem szerezz plazmavágót;)
2012. aug. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Shai-Hulud ***** válasza:
92%
Már megint hülyeségeket beszélsz, menj azonnal lefeküdni mert szólok apádnak, aztán lesz nemulass!
2012. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2012. aug. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5%

Valójában komolyan gondolják, bár nem a Reptoidok akik el fognak jönni, bár azok is hüllőszerű lények, az Annunakik fognak eljönni ide !


[link]


http://www.youtube.com/watch?v=IXsdNiFac8w


Az Annunakik akkor érkeztek a földre amikor még csak majomemberek voltak itt és a föld alatt élő Reptoidok.

Az Annunakik génmanipulációval hoztak létre minket, a saját génjeiket rávetítették a majomemberekére és így létrehozták az új intelligens rabszolgafajt a Homo Sapienst. Szándékosan visszavették a spirituális képességeket, hogy ne legyünk nyitottak és ne legyünk képesek a telepátiára ami pl a növényeknél alap dolog !


[link]


Mi még erre sem vagyunk képesek, az Annunakiknak köszönhetően ! Ezért nevezik őket Isteneknek, mert ők teremtették azaz létrehozák az emberi fajt.


Az édenkert az az állapot volt amikor az Istenek azaz az Annunakik itt uralkodtak nyíltan a földön ! Úgy nevezték hogy földreszálltak az Istenek, akik óriások voltak.


A Bibliában a kígyó az Lucifer aki fényhozó volt, mert feltárta Isten valódi természetét, azaz elmesélte az embereknek és bebizonyította, hogy akit ők ismenként tisztelnek azok csak magas technikájú földönkívüliek és átadott technikát, tudást az embereknek, ezért fényhozó. Valójában ő is egy Annunaki volt, egy ellenlábas. Hatalmas háborúban volt Istennel, aki végűl legyőzte őt a hatalomért folytatott harcban. Lucifer végűl bosszúból leleplezte az Annunakikat.


A teremtő egy Annunaki. Neve Anu volt.


Alaje egy Plejádi vezető, a plejádiak tanították Jézust. Ők spirituálisan fejlett lények, de Jézus keresztrefeszítése előtt elmentek a földről.


http://www.youtube.com/watch?v=rJJjOKmwl6s

2012. aug. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Köszi utolsó, jót röhögtem így korán reggel:D Ekkora maszlagot:D Ha az ősember telepata lett volna, akkor nem majomembernek hívták volna.

Bírom az ilyen Alaje követőket, jókat lehet rajtuk nevetni:D

2012. aug. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Na igen, kedves 44%-os "fizikus" barátom megint megerőltette magát... :-)

És persze ő szokott engem idiótának becézgetni, mert röhögök a hülyeségein. :-DD


Pedro

2012. aug. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Pedro, a pm-re mikor válaszolsz?
2012. aug. 2. 15:56
 10/14 Shai-Hulud ***** válasza:

Már elmondtam neked, hogy mi a véleményem ezekről az elméletekről. És ez azóta sem változott, minek ismételgessem magam?

Könyvelj el engem olyannak, akit csak konkrét, alátámasztott bizonyítékokkal lehet meggyőzni, a weben található (többnyire névtelen, vagy sosem hallott nevű) hatásvadász "híradásokkal" nem.

Tudom, én vagyok a fafejű... :-)


Pedro

2012. aug. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!