Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egy csapatát vesztett reptoid...

Egy csapatát vesztett reptoid ezredes vagyok, segít nekem valaki leigázni a Földet?

Figyelt kérdés
Trollok kíméljenek, ez nagyon fontos a számomra.
2012. aug. 1. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ti már vesztettetek!


Götterdämmerung Muss Fliegen,

Maschine steigt in den Himmel!

Spielen rudeln meinen Zimbeln,

Maschinen trägt unser Todten!

2012. aug. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Und dann beginnen wir mit dem Meteor-Blitzkrieg und fegen alle diese Untermenschen von der Erdkarte
2012. aug. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

hehe.

Am. a Föld leigázását éppen túl vagyunk.

2012. aug. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
igen. egy dilidoki segíthet, kered fel még ma!
2012. aug. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én jövök. Mikor, hol?
2012. aug. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hamarosan közlöm a rászleteket, van egy csillagközi rombolóm, csak legénység kell hozzá.
2012. aug. 1. 21:24
 7/14 anonim ***** válasza:
Vazze!Rombolója van!Már csak egy kényelmes dzseki kéne nem,de?Egy olyan fehér kötözős!
2012. aug. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Erről ez jut eszembe:

"- Csodálkozom - mondta a kormányos, tülökké dagadt orrát időnként egy pohár vízbe mártva -, hogy ilyen randa mesterséget választottál. Aki ekkora pofont tud adni, az előtt nyitva a világ.


A vitorlamester meggyőződéssel bólogatott. Koronatanú volt.


- Nagyon szép a mesterségem - védekezett Galamb -, a filharmónia és a balett manapság komoly hivatásnak számít.


- Az ilyen embernek tengerre kell menni! Tengerre! Nem gondoltál még rá, hogy matróz légy?


Galamb elkomorodott.


- Az is voltam.


- Nagyszerű! Ha megfelelsz a feltételeknek, beállhatsz a Brigittára. Vannak papírjaid?


- Nincsenek.


- Akkor megfelelsz a feltételeknek. Akarsz velünk jönni?

- Csakugyan olyan veszélyes jármű? - kérdezte tűnődve Galamb. A kormányos sóhajtott, és vállat volt.


- Mivel jelen van a hajók anyja, bevallom őszintén: a Brigitta nem pályázhatna a kék szalagra. Ha családos ember volnál, nem is hívnálak.


- Köszönöm. Mivel van családom, elfogadom a meghívást, és jelentkezem a Brigittára.


- De biztos, hogy nincsenek papírjaid?


- Egy szál sincs.


- Ezt majd igazolnod kell. A kapitány régimódi ember, és köti magát bizonyos formaságokhoz. Mehetünk." :)


Rejtő Jenő: Az előretolt helyőrség

2012. aug. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Alenn válasza:
Megkérdezhetem, hogy hova lett a csapatod? :D Útközben elkapott a CsK1? :P
2012. aug. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én segítenék, csak van velem egy kis probléma. Félig vagyok csak reptoid, mert az anyámat megerőszakolta egy plejád. Így én egy reptojád vagyok. Elfogadsz segítséget egy félvérűtől?
2012. aug. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!