Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Úfók tényleg léteznek? (mert...

Úfók tényleg léteznek? (mert szerintem is! )

Figyelt kérdés

Szerintem úfók léteznek hiszen láttam már az égen múlt héten este 1 úfó csészealjat ! de viszont úfót még én se láttam de valaki látott már és érdekelnek az idegenek mert én tudom hogy élnek valahol valamelyik messze bolygón csak mi még nem fedeztük fel ! ti is hisztek az úfókba ?! ha láttatok és hisztek bennük akkor írjatok róluk tényleg úgy néznek ki mint a filmekbe? írjatok róluk valamit!

NAGYON FONTOS SZÁMOMRA!



#UFO #ÚFÓ RELYTÉLYEK.
2012. júl. 18. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Írj az úfó topicba. Ott sok úfó történetet megosztonak veled úfó látó úfó fanatikusok és írnak is majd jó úfós sztorikat. Mert neked fontos, és semmiértsemásé.
2012. júl. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%

...

Alapból rossz helyre irtad a kérdést , itt a szkeptikusok nézegetnek akik túlságosan is benyalják a könyvet akkár igaz akkár nem....


És ha valamit elsütnek egyszer az meg már megváltoztathatatlan.


néz utána magad, kutass, :)

2012. júl. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha léteznek se fogsz róla tudni, eltitkolják.
2012. júl. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Természetesen vannak UFO-k, mert minden azonosítatlan repülő tágy UFO.
2012. júl. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Olyan értelmetlenül és összefüggéstelenül írsz, hogy fizikai fájdalmat okozott az olvasása. Másrészt: nem vagy tisztában az ufo szó jelentésével. (Azonosítatlan repülő tárgy.)
2012. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

az ufo az az azonosítatlan repülő tárgy, azaz a földönkívüliek járműve... maga a lény az idegen, földönkívüli, ufonauta, stb. ... nem nagyon vagy tisztában a fogalmakkal...

és nem tudom hogy néznek ki, nem is akarok velük találkozni, de biztos vagyok benne, hogy vannak

2012. júl. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Biztos hogy léteznek!Énis láttam már az égen többször is!

Csak elég jól titkolják!Legjobb modszerük a vallás amivel elvakítják az embereket!Meg nevetségessé teszik az egész témát pedig NEM AZ!

2012. júl. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Igen LÉTEZNEK. Én is láttam nem egyszer az égen UFO-t. És a NASA tud a létezésükről, elég ügyesen eltitkolják. Anyumnak egy ufonauta boncolásról meg is van egy videokazetta. És igen, a hülye vallással akarják elterelni az egész témát. Ott vannak a piramisok, szerinted az ember építette??? olyan pontosan vannak behelyezve azok a darabok hogy az nem igaz. Na meg persze, az ember húzta fel oda kötéllel mi? Jajj hagyjuk már... Én hiszek abban hogy réges régen az űrlények eljöttek és tanították az embereket. De az emberek többet akartak, és hát fel lázadtak. És ÁLLÍTÓLAG az űrlények vissza jönnek 2012. 12. 21. én
2012. júl. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

UFO-k léteznek, de ezt mindenki tudja, és egy csomó bizonyíték is van róluk. Hogy UFONAUTÁK léteznek-e az már kérdéses, bizonyíték még nincs rájuk. De én nem hiszem hogy a végtelen világűrben csak a Földön lenne élet.

Hogy a piramisokat (mindet) a földönkívüliek építették volna arra sincs bizonyíték, de elképzelhető.

De, hogy mindet ők építették volna az biztos hogy nem igaz, mert a Thutankhamon piramisát a rabszolgák építették kb i.e. 1320 körül.

2012. júl. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sokan összekeverik, de a piramisokat nem a rabszolgák építették, hanem a köznép. Talán a földönkívüliek adtak valami jó kis gépeket, amikkel könnyen lehetett több tonnás köveket formázni, egymásra rakni, mozgatni. Egyre jobban biztos vagyok benne, hogy léteznek, mert láttam ufo-t (ez maga az azonosítatlan repülő tárgy neve, több országban más a rövidítése).
2012. júl. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!