Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért viccelitek el az UFO...

Miért viccelitek el az UFO észlelések témakört?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 15:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10-es

Ez hogy jön ide? Itt egy nagyon fontos dologról kérte ki a kérdező a véleményünket, te meg valami egész másról írsz!

2012. ápr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 aplle válasza:
ufo szó jelentése nem azonosított repülő tárgy ez bele fér egy másik fejlett állam ki játszása a radar alól amik itt mennek.De a földönkivüliek szerintem is vannak tőlünk fejletlenebb lények az universumban és vannak fejlettebbek és azok miért mutogassák magukat hogy ők itt vannak csak csendben tanulmányoznak minket és húznak.
2012. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
A biblia azt mondja hogy Isten más lényeket is teremtett csodás világunkba. Azok pedig közel sem olyan lények amilyeneknek képzelik őket.Istent szeretik és imádják, és nem estek bűnbe mint az ember.
2012. ápr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

UFO mint földön kívüli intelligens lény, akik idejönnek?


A világegyetem olyan nagy, hogy ... a marson is valószínüleg vannak baktériumok, a nemtudommelyikbolygó Európa nevű holdján van jég, de a vulkanikus tevékenység miatt láttak már úszó jégtáblákat is -> lehet hogy halak úszkálnak ott :)


szerintem több mint valószínű hogy ebben a galaxis halmazban / valamelyik közeliben biztos létezik intelligens élet, valószínüleg technológiai lehetetlenség ilyen hatalmas távolságokat megtenni, akármennyire is felfejlődik valamelyik civilizáció.

2012. ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!