Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért látogatják a szkeptikusa...

Miért látogatják a szkeptikusak a topicjainkat?

Figyelt kérdés

Ide járnak hülye kommenteket fűzni.

Elmeháborodottnak hívni minket.

Miért vagyunk mi elmeháborodottak?

Mert hiszünk abban hogy van más élet az univerzumban?

A kormánynak hisztek aki mindent eltitkol előletek.

Akit te terroristának hívsz azt más szabadságharcosnak.

Mert te 1 olyan agyatlan birka ember vagy aki mindent elhisz amit a "független" médiában lát.

És még mi vagyunk elmeháborodottak.



2012. febr. 19. 16:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Azért járnak ide, mert az olyanok mint te, foglalkoznak velük.
2012. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is van ebben a hatalmas univerzumban mashol is elet de hogy reptoidok meg mars-i arcok amit a neze roverekkel mar bizonyitott hogy optikai csalodas de erre ti: Ne nem kell a NASAnak hinni biztos urleny temetkezesi hely meg a hold is mint egy halalcsillag ropkod folottunk mert reptoid anyahajo...ugyanmar biztos a NASA titkol mindent (mert csak AMerikaba mennek az urlenyek ugye?) ha ennyire nem hisztek a tudosoknak honnan tudjatok hogy egyaltalan van Mars meg Szaturnusz meg etc...ez szerinted nem elmehaborodtsag egy picit???karodskodni a hulyesegek mellett ??? meg a masik kedvencem a nagy hivoktol hogy: hogyha nem latod az nem azt jelenti hogy nincs...most te nem latsz egy fejen egyensulyozo irani unikornis banyaszt ezert nincs ??? de ha az univerzum torvenyeit ilyen konnyen legyurik hogy urhajok meg stb. akkor gondolod eljonnek es teheneket csonkitanak ? vagy olyan fejlettek hogy nem erdekli oket a mi kis draga por golyobisunk... udv.
2012. febr. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
*nasa
2012. febr. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Szó sincs szkeptikusokról, vagy a naívabbak védelméről. Ha annyira zavarná őket, be se lépnének a kategóriába. Ezek csak a fitymaszűkületes, az életben sikertelen, magukat a tudomány lovagjainak tekintő, internetharcos kis gyökerek szellemesnek szánt, valójában sokszor a kérdésnél is szánalmasabb válaszai. Én is sok kérdést baromságnak tartok, de azokat el sem olvasom. Csak a tudomány és a logika tankönyvek tüzében edzett katonáinak nem világos, hogy megsérteni valakit a hitében, meglehetős parasztság. Nem kell komolyan venni, az oldal anonim, a neten mindenkinek nagy a szája, kötözködő kis nyomorultak meg mindig voltak és lesznek is.
2012. febr. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Antimod ***** válasza:
Furák a "szkeptikusok". Titkon érdekli őket a dolog, azért járnak ide, aztán minden információ nélkül beleírogatják a meggyőződésüket, hogy igazolják a jelenlétüket (saját maguk felé).
2012. febr. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
En ilyen 404-es meg hasonlo dolgokat nem hiszek el fel eve vagy meg hamarabb elhagytam az oldalt hogy ne is lassam ezeket a kerdeseket.De nem birtam tovabb.Vannak am nevetseges kerdesek meg jo beszolasok szoval sajnos visszajottem...
2012. febr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
ki mondta neked azt a hülyeséget, hogy kisajátithatsz bármilyen topicot_?
2012. febr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Mert az X-akták már nem elég szórakoztató számunkra!!!!!!!!!
2012. febr. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
kérdező ez vicces :DDD hisz pont hogy a médiában találgatnak mindig hogy ez és ez UFO volt meg ilyenek... a szeptikusok többsége inkább azt mondja hogy "hiszem ha látom" és ha egyszer nem látunk bizonyítékot az űrlények létezésére akkor miért hinnénk bennük? ez nem jelenti azt hogy szerintünk nem léteznek földönkívüliek, ha nem inkább azt hogy még nem láttunk egyet sem, ezért nem látunk rá okot hogy higgyünk bennük... kérdező, nekem nagyon úgy tűnik hogy te csak egy felületes gyökér vagy, aki nem gondol bele a dolgokba, hanem csak írja a f*szságát
2012. febr. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Findan:bravo (Y) ment a zold :D
2012. febr. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!