Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért látogatják a szkeptikusa...

Miért látogatják a szkeptikusak a topicjainkat?

Figyelt kérdés

Ide járnak hülye kommenteket fűzni.

Elmeháborodottnak hívni minket.

Miért vagyunk mi elmeháborodottak?

Mert hiszünk abban hogy van más élet az univerzumban?

A kormánynak hisztek aki mindent eltitkol előletek.

Akit te terroristának hívsz azt más szabadságharcosnak.

Mert te 1 olyan agyatlan birka ember vagy aki mindent elhisz amit a "független" médiában lát.

És még mi vagyunk elmeháborodottak.



2012. febr. 19. 16:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%

és minden, agyament baromságot el kell hinni?

Volt még Belső Föld is, meg újra az UFO-k és így tovább.

Nem mondom azt, hogy minden hülyeség, de azért, a java részük, csak baromság a köbön.

2012. febr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Ne haragudj, de itt sokan összehordanak olyan baromságokat, hogy annak is megfájdul a feje vagy röhögőgörcsöt kap, aki nem szkeptikus(én sem vagyok az).
2012. febr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok szkeptikus,de az esetek nagy százalékban annyi marhaságot irogattok ide,hogy már nevetni se tudok csak sírni.....
2012. febr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy a kétkedők nagy számban írogatnának be ide. Ők ugyanis vitapartnernek tekintik a másképpen vélekedőket.

De mint előbb írták: olyan sok elmebeteg beírás található itt, amelynek semmi köze sincs a lehetséges–nem lehetséges kérdéshez.

Azon el lehet elmélkedni, egyedüli értelmes lények vagyunk-e vagy máshol is vannak ilyen élőlények. Ezzel nincs semmi baj. Van aki így gondolja, van aki úgy.

De ha valaki azt állítja, hogy egy repülőgéppel közösült, s lehet, hogy most már akkor a bazilika tornya napkeltekor forogni fog, meg zölden világítani, a Mátra beleomlik a Balatonba, hacsak Merilyn Manson meg nem ment minket, akkor az ember vagy röhög, vagy mentőt hív.

2012. febr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon összefüggéstelen a kérdésed, már ne is haragudj. Tulajdonképpen mindent az ezoteriához lehet sorolni, tulajdonképpen maga a kifejezés egy szeméttároló. A földön kívüli élettel a tudomány is foglalkozik, amint bizonyítja a földön kívüliek létezését, már nem is lesz ezoterikus téma az UFO. Egyébként meg mi vagyunk a hülyék, hogy mindent elhiszünk a "független" médiától? Nem te vagy az, aki betelefonál a Zeusz Jósnak 485 ft-ért, hogy szeretnéd megtudni a jövődet? Nem te vagy az, aki alkalmanként 14.000 forintért elmegy a Tihanyi Tamás spiritisztához, hogy végezzen rajtad egy emléksúly levételt? Tudod, mindenki azt hisz, amit akar, de milyen jogon szólod le a normálisan gondolkodó embereket, akik az ésszerűség erejével próbálnak boldogulni?!
2012. febr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Mert van, ami igenis érdekel. Pl. kíváncsi vagyok az UFO-jelenségekre, mert nem gnodolnám, hogy egydül vagyunk az univerzumban, de a mittudomén milyen lényekre, akik tutira elfoglalják a világot 2012-ben, na az ilyenen már röhögök.

Nem beszélve a horoszkópról ("bak férfi, kos nő összeillenek? - NEM B+!"


Szóval van, amit nagyon is elképzelhetőnek tartok, de az ilyen nőklapjás baromságokat, hogy idézzünk angyalt, meg hasonlók, hadd ne kelljen elhinnem.

2012. febr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Én semmi ilyenféle baromságra nem telefonálok be.Lehet hogy inkább te vagy az aki telefonálgat mert én azt sem tudtam hogy van ilyen.Megint rossz topikban jársz mert ez itt az UFO észlelések topic és nem a humbuk.
2012. febr. 19. 18:54
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

"Miért látogatják a szkeptikusak a topicjainkat?"

Többek között azért, hogy az idetévedő naívabbakat megvédjük az eszement válaszoktól. Lehet érdeklődni az ezotéria iránt, semmi gond, csak nem kell hülyíteni azokat, akiknek még nincs leszívva teljesen az agyuk.

2012. febr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
A főoldalon csak az látszik, hogy ezoteria kategória. Én általánosságban az egész ezoteriára értelmeztem a kérdést, nem kimondottan az UFO észlalésekre.
2012. febr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
2012. febr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!