Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Valaki, aki még nem agymosott...

Valaki, aki még nem agymosott elmesélné nekem, hogy mik ezek a reproidok meg hasonló lények, ki ez a 404 és így tovább?

Figyelt kérdés
Érdekelne, milyen marhasággal tömik itt az emberek fejét. Jól elszórakozom a kérdéseken, a válaszokon, de néha zavar, hogy nem értem miről beszélnek..:D
2012. jan. 27. 17:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az igazság odaát van...
2012. jan. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a reptoidokat Hollywood ihlette.Háttérhatalom van,404 létezik,de inkább csak a fiatalabb korosztály hisz el neki mindent.Egyébként engem is szórakoztat ez a reptoid mizéria:)Bírom egyesek lelkesedését:D
2012. jan. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

404 egy UFOlógus, aki tartja a telepatikus kapcsolatot mindenféle földönkívüli lénnyel. Ez jött le nekem eddig.


A Reptoidok pedig valami gyíkszerű lények, akik 2012-ben (?) invázíót indítanak az emberiség ellen.


Azt tudom még ajánlani keresgess ilyen témában kérdéseket, egy csomó embert érdekli ez.

Üdv:

Emma

2012. júl. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!