Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Valaki, aki még nem agymosott...

Valaki, aki még nem agymosott elmesélné nekem, hogy mik ezek a reproidok meg hasonló lények, ki ez a 404 és így tovább?

Figyelt kérdés
Érdekelne, milyen marhasággal tömik itt az emberek fejét. Jól elszórakozom a kérdéseken, a válaszokon, de néha zavar, hogy nem értem miről beszélnek..:D
2012. jan. 27. 17:53
1 2
 1/13 Antimod ***** válasza:
67%

Nem vagyok agymosott, de én sem értem.


Nekem annyi jött le eddig, hogy a reptoidok valami feltételezett, gyíkszerű űrlény-faj, 404 egy állítólagos (?) UFO-szakértő. Ja, és a reptoidok megrohanják a Földet valamikor.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

404 egy ember, aki azt állítja magáról, hogy 4-5 idegen fajt ismer(statisztikailag már az is csoda lenne, ha egy fizikai testtel rendelkező idegen intelligens életforma egyáltalán tudna rólunk, nem hogy ide tudna jönni), bolygók között utazgat, kommunikál velük tudat alatt, stb. Azt állítja csövesekkel veteti a telekommunikációs cuccait(telefon, gép, stb) és csövesek nevén van a netje is, hogy 'ne tudják lenyomozni'. (Ugyan-már, ha valaki bekapcsolja a gépét és igazat mond valamiről amit senki be nem avatott nem tudhat, ráuszítanak egy hackert, aztán úgy bejut a gépébe, hogy észre sem veszi míg online vígan írogat)

Jól kimosta a 14éven aluliak agyát. Sok követője van.


Reptoidok, na ez egy fogós téma. Több válfaja van:


1 itt a legelterjedtebb: jönnek, ölnek 2012.12.21-én és a föld alól is azok fognak kiugrálni, minden lyukból, még a seggedből is. Ez a 4chan főként pedofil szennyfórumról indult ki elvileg. Itt Sz. Árpi és Tamás a 'kvantumfizikus' volt a nagy terjesztője, de mostanában megvonták a netidejüket abban a bizonyos intézetben, ahol vannak.


2 a dinoszauruszok továbbfejlettjei, szinte teljesen emberiek, köztünk élnek sok közülük tagja a háttérhatalomnak(ami viszont sajnos létezik).

És eme 2-es ponton belül van a csavar. Egyes emberek szerint tényleg így van(sry konkrét nevet nem tudok, de egy volt 33. szinten kilépett szabad-köműves és egy másik alak is beszél róluk, aki sokat tud a világról), mások szerint, na itt pont tudok 1-2 nevet (Alan Watt, David Icke RIP autóbalesetben meghalt) nem létezik, dezinfo-nak tartják.

2012. jan. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
Ezek a háttérhatalmak és hasonlók,éppen olyan kitalációk,mint a reptoidok,kirikraxok stb.
2012. jan. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
azért ezt nem állitanám ilyen egyértelműen ,vannak azok csak lobbizásnak meg korrupciónak szokták hivni, de a lényegen fikarcnyit sem válltoztat
2012. jan. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Nagy az isten állatkertje csak az a baj,hogy alacsony a kerítés :-)
2012. jan. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem csak az tudja, akinek már átmosták az agyát. :)
2012. jan. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Tényleg,én is elég meghökkentő forrásból hallottam ezt a baromságot a reptoidokról"gyíkemberek" "Hüllőemberek",egészen el vagyok képedve,annál is inkább,mert egy-egy példány néven is van nevezve: Pld George Bush. A meghökkentő benne az,hogy nem 14 éves sci-fi rajongótól hallottam,hanem általam elég értelmes embernek tartott 55 éves kanadai állampolgártól,aki dolgozott már egy-két állami szuperberuházáson az északi sarkkörnél...
2012. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
Ugyan kérdező, mindenkinek vannak tudatalatti emlékei a reptoidokról, hiszen ők segítették a világra az emberiséget. A génjeinkben hordozzuk az informácót. Nekem is néha be szokott villanni ez-az róluk, aztán leírom ide, így a kollektív tudatunk talán össze tudja rakni a valós képet. Azt például tudjuk, hogy sajnos nem váltottuk be a hozzánk fűzött reményeiket, ezért hamarosan leigázzák a Földet.
2012. jan. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Nekem csak úgy mellékesen juhott az eszembe, hogyha már tudnak ilyen konkrét neveket, akkor miért nem kérdezik meg tőlük, hogy mi a para velünk?
2012. jan. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A fehér ruhás bácsik hamarosan megérkeznek hozzátok, addig pakoljatok össze egykét ruhát.
2012. jan. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!