Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért van az hogy a tanulatlan...

Miért van az hogy a tanulatlan emberek nem hisznek az UFO-k ban és a tanult emberek (professzorok, tudósok, csillagászok) pedig hisznek a földönkívüli civilizációkban és keresik is rá a megoldásokat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 00:14
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%
Mégis a beszámolók szerint a "látogatások" főképp elhagyatott helyeken,a tanyavilágban,farmokon és hasonló helyszíneken történnek.Nem szállnak le nyilvánosan mondjuk a Parlament előtt,és mutatkoznak be a honatyáknak. Szerintem nem függ össze,hogy ki tanult ki nem és ki hisz,ki nem. És nem is értem a kérdező azt honnan vette,hogy a tanulatlanok nem hisznek! Nagymamám falujában az öregek tömegével állítják,hogy földönkívüliek márpedig vannak,mert történtek megmagyarázhatatlan dolgok ott,pedig ők nem mondhatni tanult embereknek.Szereintem bárki hihet,aki egy kicsit is a dolgok mögé néz.
2012. jan. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
100%

ma 11:35


"és még anyit hogy a világ egyetem végetelen "


Nem végtelen.

2012. jan. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim válasza:
92%
A tanulatlan emberek azért nem hisznek az ufókban, mert azt sem tudják, hogy azokat eszik, vagy isszák e? A tanulatlan emberek ezért inkább a szellemekben, vámpírokban, jósokban hisznek. Meg az egy Istenben, az ő angyalaival, meg ördögeivel. Ezek olyan egyszerű dolgok, hogy a 2 általános is elég hozzá.
2012. jan. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
92%
A szkeptikus ember Istenben sem hisz, ugyanúgy ahogy a reptiliánokban, motherbookdriverekben, lumbulábiakban sem (bennük mondjuk én se,de azért még várom az inváziós flottát)
2012. jan. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
100%
Hát Zoli,sok ökör van,aki elhiszi ezeket a meséket. De attól tartok,december 21.én koppanni fognak :)!
2012. jan. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
92%
Na ! Azért ne egy kitanált dátumon múljon már hogy vannak e vagy nincsenek földön kívüliek.... Ha nem történik semmi az se azt jelenti hogy nincsenek....
2012. jan. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
Kérdező: a válasz az eleve bent van a kérdésedben! Te sem vagy elég intelligens, hogy meg tudd különböztetni az ismeretlen repülő tárgy fogalmát a földönkívüli élettől, ami biztosan létezik, viszont még arra sincs garancia, hogy az tud rólunk.
2012. jan. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a nem túl inteligens aki azon akad ki egy kérdésben hogy mért UFO-t ír valaki földönkívüli inteligencia helyett. Hol ott biztos vagyok hogy tudja mit akart kifejezni vele a kérdező.
2012. jan. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
100%
15:53! Nem mondtam egy szóval sem,hogy egy dátumon múlik,hogy vannak vagy nincsenek.Én hiszem,hogy vannak csak a világvégés gyíkemberes jóslatokban nem hiszek! amúgy kitalált és nem kitanált!
2012. jan. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen tanult fanok, meg szakértők vannak itt, azért azt tudhatnák, mi az az UFO. :)
2012. jan. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!