Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért van az hogy a tanulatlan...

Miért van az hogy a tanulatlan emberek nem hisznek az UFO-k ban és a tanult emberek (professzorok, tudósok, csillagászok) pedig hisznek a földönkívüli civilizációkban és keresik is rá a megoldásokat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 00:14
1 2 3 4 5 6
 21/52 Antimod ***** válasza:
100%

Az én meglátásom az, hogy minél inkább tanult valaki, annál szélesebb a látóköre, és annál kevésbé utasít el élből dolgokat. Ez a "minél többet tudok, annál inkább rájövök, hogy egyre kevesebbet tudok" szemlélet, hiszen az érzi igazán a mai tudásunk határait, akinek van legalább egy minimális rálátása. Amúgy nem általánosítanék, de az, hogy az egész világegyetemben egyes-egyedül a Földön van élet, nevetségesebb, mintha azt hinnénk, hogy lapos a Föld és le lehet esni a végéről.


Az, hogy meglátogatnak-e minket a földönkívüliek (vagy egyáltalán onnan jönnek-e, akik meglátogatnak) már megér egy misét. Szerintem van realitása, mert kizárt dolog, hogy a nagyszámú, ma már többnyire dokumentált UFO-észlelés egytől-egyig valamilyen félreértelmezett, ámde hétköznapi jelenség volna.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
92%

NA ezt figyeljétek srácok ez a nem semmi, nem muszáj elhinni. Az is nézze meg aki nem hisz a földönkívüli életformákban.. Nem mintha valószínűtlen lenne hogy az univerzum több milliárd bólygói közül csak a miénket alakult ki élet........

http://www.youtube.com/watch?v=HkHGfT5ylj4

2012. jan. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
92%
ez nem tudas kerdese, van aki hisz van aki nem de ha mar ennyire forszirozod nekem pont az jott le hogy a sik hulye emberek vesznek be minden marhasagot szo nelkul. akinek van esze az megkerdojelezi legalabb a dolgokat es nem elsore bedol a gyikemberes mesenek :)
2012. jan. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nincs összefüggés a kérdező feltevésében.
2012. jan. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
100%
Nincs de témába vág, és nem osztom azt a véleményt miszerint a "buta" emberek dőlnek be ezeknek. A buta emberek inkább a csodában és istenben hisznek.... nem a földönkívüli életformában.
2012. jan. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:

Hát akkor azon az egyetemen, ahol tanulok, a professzorok mind tanulatlanok lehetnek, mert ők sem hisznek az UFO-ban, mert szerintük azok "azonosítatlan repülő tárgyak".

És a többiben már a tanulatlan ember is hihet.

2012. jan. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
92%

Ajánlok egy könyvet

Paul Davies: A kísérteties csönd


Kicsit komolyabban vizsgálja meg a földönkívüli élet lehetőségét, komolyabban, mint azt a gyiken kb bármikor olvasni lehet.

Egy kis spoiler: a végén arra jut, hogy a világegyetemben vagy nagyon sok, vagy nagyon kevés életforma van.

2012. jan. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
100%
Lényeg hogy a világegyetemben szerintem nem csak mi vagyunk. Van olyan aki szerint igen ?
2012. jan. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
92%

mert szkeptikusok a tanult emberek általábba szkeptikusok

nem nagyon hisznek megfoghatatlan dolgogba mert eszt tanulták mint a tudosok nem hisznek istenbe és a foldet isten teremtet mert ők eről tanultak az orvosok meg nem hisznek a a természetes gyogymodogba vagy a pozitiv gondolkodásba meg ehez hasonlokba tisztelet az a pár kivételnek ők a gyogyszerbe hisznek ha javulsz csökkentsük

ha nem akor meg emeljuk talán ezért nem hisznek.

elnézést a a hejes íréási hibákért de remélem olvashato azért tővábbi szép napot és szép álmokot:)

2012. jan. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
89%
és még anyit hogy a világ egyetem végetelen nem 1 pár élet van rajtunk kijel hanem megszámolhatatlan csak kitugya hol és kitugya mekora bojgok vanak még és mijen fejletek de reméljuk nálunk nem sokal fejletebek és nem sokal gonoszabak mert akor jaj nekunk de ez minket talán még nem érit:)
2012. jan. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!