Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges, hogy elvittek a...

Lehetséges, hogy elvittek a földönkívüliek?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hónapja az éjszaka közepén arra ébredtem, hogy nem tudok mozogni és beszélni sem, a takaróm pedig a földön volt. Reggel vérfoltokat fedeztem fel a lepedőmön. Az eset óta egy piros folt van a bal kezem mutató ujján, olyan mint a véraláfutás, de már 3 hónapja ott van. Néha halványabb, néha erősebb és nem fáj egyáltalán még akkor se, ha nyomkodom.

2012. jan. 20. 13:54
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
9%

VÁMPÍR :):D

NA JÓ DE MOST KOMOLYAN nem viccelek!!!

2012. jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
88%
(incubus), az a sajátos és nyugtalanító, félálomban jelentkező érzés, mely szerint az alvón mintha valamely súlyos teher, szörnyeteg, boszorkány vagy ehhez hasonló valamely rémjelenség ülne, s amely az alvót mintegy elzsibbasztja, tétlenné és bénulttá tenni látszik. Felébredéskor az egyén élénken izzad, szive hevesen dobog és élénk izgalma csak lassanként csökken. Ideges egyének, főleg hiszteriás nők gyakran szenvednek ily nyugtalanító álomban. Tehát az ideges alkat magában véve diszponál a L.-ra; élénk álmu avagy kövér egyének, akik este bőséges vacsorát élveztek, szintén érezhetnek L.-t. Utóbbi rendszerint ideges hajlamnak levén egyik nyilvánulása, ellene észszerüen csakis a test edzésével küzdhetünk, tanácsos este csakis könnyü vacsorát elfogyasztani.
2012. jan. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Nem izzadtam egyáltalán és ideges egyén se vagyok, sőt nálam nyugodtabb ember aligha van. Este nem szoktam vacsorázni kövér meg végképp nem vagyok mert sportolok..
2012. jan. 20. 14:27
 4/41 anonim ***** válasza:
31%
Nem idegen, hanem az izé volt a tvájlájtból, hogy hívják, Edward, vagy ki.
2012. jan. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
Én pedig néha felsértem a hátam és a pizsim csupa vér. Nem kell rögtön az ETre gondolni. Beverted valahová, vagy leestél az ágyról alvás közben vagy alvajáró vagy.
2012. jan. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat, de sebet sehol nem találtam a testemen, fel sem tettem volna ezt a kérdést ha olyan egyértelmű lenne. Az ágy nem szokott felsérteni, nem tudom téged hogy szokott?? Max az éjjeliszekrényembe verhettem be magam, mert oda beszoktam néha a könyökömet vagy a fejemet, de az nem jár vérzéssel. Az ágyról nem eshettem le mert az ágyon ébredtem szóval ha leestem nem hiszem, hogy csak úgy visszarepültem az ágyra. Az alvajárástól meg nem tudom miért kellene vérezni :D Jah és fiú vagyok, még mielőtt valaki előállna azzal, hogy menstruáltam :D
2012. jan. 20. 15:17
 7/41 anonim ***** válasza:
65%
404 volt
2012. jan. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
És nem mentél el az ujjaddal orvoshoz???Sztem keress egyet, nézesd meg, talán többet tud mondani. Biztos van rá más magyarázat. Mert én olyanról nem hallottam, hogy vkinek az ujján lennének jelek egy idegen rablás után. :D A többi lehetett alvásparalízis, vagy micsoda. Minden esetre, ha elmész dokihoz, írd le légyszi, mit mondott :) (Én megemlíteném neki a többi dolgot is, amik történtek, ezt megelőzően.)
2012. jan. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
A kérdést már megint 404 tette fel hogy éjszaka válaszoljon. Ne dőljetek be neki!
2012. jan. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim válasza:
:D
2012. jan. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!