Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges, hogy elvittek a...

Lehetséges, hogy elvittek a földönkívüliek?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hónapja az éjszaka közepén arra ébredtem, hogy nem tudok mozogni és beszélni sem, a takaróm pedig a földön volt. Reggel vérfoltokat fedeztem fel a lepedőmön. Az eset óta egy piros folt van a bal kezem mutató ujján, olyan mint a véraláfutás, de már 3 hónapja ott van. Néha halványabb, néha erősebb és nem fáj egyáltalán még akkor se, ha nyomkodom.

2012. jan. 20. 13:54
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

"az a sajátos és nyugtalanító, félálomban jelentkező érzés, mely szerint az alvón mintha valamely súlyos teher, szörnyeteg, boszorkány vagy ehhez hasonló valamely rémjelenség ülne, s amely az alvót mintegy elzsibbasztja, tétlenné és bénulttá tenni látszik."

Ezt az egyik válaszoló írta, valami nevetséges magyarázattal együtt, de ne higgy neki. Ezek tipikusan az alvásparalízis tünetei. Lehet, hogy bunkónak fog tűnni, de már rengetegszer leírtam ezt hasonló kérdésekhez, úgyhogy ha bővebben érdekel az alvásparalízis írd be a Google-ba és olvass utána.

2012. jan. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
Alvásparalízis, ez a kérdés már volt csak nem itt a hatéveseknek fenntartott UFO topikban.
2012. jan. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
13%

A vér pedig könnyedén érkezhetett az ínyedből, én rendszeresen összevérzem a lepedőt/párnát, mert néha szokott vérezni a szám.


Csak azt érteném, hogy miért kapásból a legvalószínűtlenebb dolgot gondolják az emberek?...

2012. jan. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
0%
baz.meg máris kitörölték a kérdésem:D oda is irtam mellé h mingyá kitörlik:DD
2012. jan. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
6%
Nem az a baj, hogy elvittek. Hanem, hogy visszahoztak!!!
2012. jan. 21. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 404 ***** válasza:
82%

Kérek egy képet a mutató ujjadról amin piros folt van.

Más egyéb panaszod nincs? Fejfájás, hányinger, szédülés esetleg láz?

Azóta történt hasonló estet vagy ez csak egyszer fordult elő?

A lepedődön hol voltak vér foltok melyik részen; a felső tested környékénél volt véres a lepedő vagy inkább a deréktól lefelé eső részeken?

Mekkorák voltak a vérfoltok?

Amikor felébredtél éjszaka, mennyi ideig voltál beszéd és mozgásképtelen?

Amikor már tudtál mozogni, mi volt az első dolgod?

2012. jan. 21. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

3:45 A legnagyobb baj az, hogy te megszülettél ;)


404 Csináltam két képet az ujjamról, remélem jól látszik, ne haragudj de nincs valami jó fényképezőm. Bekarikáztam a foltot.

[link]

[link]

Ez csak egyszer fordult elő illetve egyszer még volt egy olyan eset ez után, hogy arra ébredtem, hogy a szoba közepén állok és a takarómat szorongatom, de szerintem az csak alvajárás csak gondoltam megemlítem hátha fontos. (egyébként nem vagyok alvajáró, az is csak egyszer fordult elő)

A vérfoltok a felső testemnél voltak és nem nagyok csak ilyen csepp nagyságúak. kb. 0,5-1 percig voltam mozgásképtelen. Nagyon meg voltam ijedve, magamra húztam a takarót és próbáltam elaludni, vártam a reggelt.

2012. jan. 21. 10:13
 18/41 A kérdező kommentje:
jah. és más panaszom nem volt ezt kihagytam...
2012. jan. 21. 10:16
 19/41 anonim ***** válasza:
21%

Szépek a tövig rágott körmeid. Takarodj el egy pszichológushoz.

Belinkelsz egy szúnyogcsípést, mondván elvittek-e az UFO-k. Te aztán nem kicsit küzdesz mentális problémákkal.

2012. jan. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
11%
Jajjjj kérdező! Az valami félelmetesen undorító,ahogy le vannak rágva a körmeid :D! Amúgy én mindenféle orvosi diploma nélkül megállapítom,hogy el van égetve az ujjad de már gyógyul,na az néz ki így! Nem kell itt a kamu.De majd 404 jön a szempillaösszeragasztós,ragtapaszos trükkel,ami kb akkora baromság mint 404 összes többi dolga.De kérdező,az ilyen kamuk miatt meg is érdemelnéd,hogy elvigyenek és jól seggbe csináljanak,aztán akkor leshetnél,hogy mért kaksiztál be a lepedődre :D!
2012. jan. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!