Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges, hogy elvittek a...

Lehetséges, hogy elvittek a földönkívüliek?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hónapja az éjszaka közepén arra ébredtem, hogy nem tudok mozogni és beszélni sem, a takaróm pedig a földön volt. Reggel vérfoltokat fedeztem fel a lepedőmön. Az eset óta egy piros folt van a bal kezem mutató ujján, olyan mint a véraláfutás, de már 3 hónapja ott van. Néha halványabb, néha erősebb és nem fáj egyáltalán még akkor se, ha nyomkodom.

2012. jan. 20. 13:54
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Utolsó, hát te elég vicces vagy XD :D
2012. jan. 23. 11:23
 32/41 anonim ***** válasza:
0%
Alvásparalízised volt, most van egy pötty (ez nem nevezhető még foltnak sem) az ujjadon, és váltig állítod, hogy elraboltak a földönkívüliek? Ráadásul az vicces, ha valaki ezt hülyeségnek találja? Komolyan, csak egyszer látnátok magatokat kívülről...
2012. jan. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
24%

egészen biztos hogy elraboltak az ufók, pár nap múlva megint eljönnek érted és elvisznek, bezárnak egy apró fülkébe, kisérletezni fognak rajtad, kikötöznek egy asztalhoz és szurkálni fognak, soha többé nem fogsz más embert látni sem a földet és az eget, amíg be vagy zárva beadnak neked egy olyan szert amitől elfolynak a csontjaid és tehetetlen leszel, mutánssá változtatnak, justin biebert kell hallgatnod, egész hátralévő életedben kisérleti nyúl leszel és soha nem kerülsz vissza a földre...


amúgy mondták már hogy hülye vagy? :D

2012. jan. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
16:35 Hát te kib@szott egy idióta vagy már bocs. "és váltig állítod, hogy elraboltak a földönkívüliek?" Nem tudom te mit olvastál, de ez itt egy kérdés. Én sehol nem állítottam, hogy elvittek és egyáltalán nem arra írtam, hogy vicces, hogy hülyeségnek találja de te még ezt sem tudod felfogni. De azért én vagyok a hülye. Most jöhet a további lehurrogás meg hülyézés.
2012. jan. 23. 19:06
 35/41 anonim ***** válasza:
mi a kur.va életér pontoztatok leeeeee??
2012. jan. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Már a kérdésben leszögezed, hogy "a földönkívüliek". Értsd már meg, hogy nincs semmilyen bizonyíték sem arra, hogy létezik földön kívüli intelligencia, sem arra, hogy nem létezik. Jelen pillanatban a legokosabb tudósok, fizikusok, asztrofizikusok, csillagászok, bánom is én kik sem tudják, hogy mi ez az egész, ami körülvesz bennünket. Olyan elméletek vannak tudományos körökben, amit egy csapat be LSD-zett hülyegyerek sem tud kitalálni a fantáziájával és tényként kezelik. A helyzet az, hogy 1/végtelen az eséyle annak, hogy LÉTEZNEK földönkívüli intelligens ÉLŐ lények, de sem te, sem más nem találkozott eddig a mi univerzumunkban és belátható időn belül nem is fog találkozni velük (amennyiben léteteznek) senki a földön. Az egész a tudományos-fantasztikus képzelet szüleménye jelenleg, ami óriási üzlet a könyviparnak, a filmiparnak és azoknak az unatkozó embereknek akik így akarják magukra felhívni a figyelmet, kihasználva minden ember, mindnyájunk tudatlanságát az ezeddig ismeretlennel, beleértve ISTENT, a végtelent, az IDŐT, a földönkívülieket, a gravitációt, a párhuzamos világokat, a fekete lyukakat és minden mást amit eddig nem ismerünk vagy nem ismerhetünk.


Ne dőljetek be az olyan embereknek, akik mindenféle bizonyíték nélkül próbálják minduntalan meglovagolni az ismeretlent, az UFO témát és ez által próbálnak mindent tudó kiválasztottnak tűnni. Az ilyen emberek véleményem szerint valamilyen pszichés vagy szociális - lélektani értelemben - kihívásokkal küzdenek. (Tévedhetek, és simán lehet megműtöttek az "UFOK".)

2012. jan. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
javítom magam, ezt akartam írni előbb: 1/VÉGTELEN hogy NEM LÉTEZNEK, magyarul 99.99.% hogy léteznek földönkívüli intelligens élőlények.
2012. jan. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

#32 vagyok.

Szerinted mire kéne vélnem azt, hogy felteszel egy ilyen kérdést az UFO észlelések témában, és mindenkit lehurrogsz, aki nemleges választ ad? Ha nem lennél ennyire biztos benne, akkor nem itt, hanem az Egészség témában tetted volna fel a kérdést.

2012. jan. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:

Szerintem nincs igazad. A kérdés azért kérdés mert nem vagyunk benne biztosak. Attól, hogy én itt feltettem ezt a kérdést én még gondolhatok bármi másra mondjuk betegségre. Csak éppen ez is felmerült bennem, ezért megkérdeztem, de egyáltalán nem vagyok benne biztos. Én sehol nem állítottam egy szóval se, hogy tuti biztos vagyok benne, hogy elraboltak! Hogy értsd: Ha én felteszek az Egészség témakörbe egy kérdést hogy elestem és nagyon fáj a lábam, Lehetséges, hogy eltört? Akkor én nem vagyok biztos benne, hogy eltört, mert fogalmam sincs róla.

Nem a nemleges válasz miatt hurrogok le mindenkit hanem azért mert minden nemleges válasz végén ott van, hogy én hülye vagyok meg idióta.

2012. jan. 24. 18:34
 40/41 anonim ***** válasza:
Nekrozis és nagy fantázia :)
2012. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!