Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért állnak háborúban a...

Miért állnak háborúban a Reptoidek a Szűrkékkel és kiknek kell drukkolni, kik a jók?

Figyelt kérdés
Miért háborúznak egymással ? Hogyan tudjuk valamelyiket támogatni és kik segítenek minket ? Miért robbant ki a háború.
2011. okt. 9. 21:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Akinek szeretnél. A sarki boltban árulnak kis kabalákat mindkét csapattól.
2011. okt. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Ezt te honnan veszed h ezek léteznek, am meg nem értem h miért van az h itt mindenki elhiszi ezt?


Most ha én azt mondom h földönkívüli vagyok a 15. galaxisból jöttem a Földre, akkor ezt mindenki elhiszi?

2011. okt. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

OFF: Nem tudtam elképzelni mi hiányzik!

ON: A Reptoidek a nagy bolygóvándorlás idején felfedezték, hogy a luniszoláris perturbáció egyenesen arányos a Schwarz-Schield metrika weyltrezorjával és a Szürkék ezen felhúzták magukat mint az állat. Egyes híresztelések szerint a Szürkék arról is meg voltak győződve, hogy néhány 4-6-os villamos nem más, mint álcázott Reptoid csillagromboló, de azt mindenesetre biztosan tudják, hogy a yeti nem szekrény és a krokodil is hosszabb mint zöld...

2011. okt. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
21:33 HÉ haver! Én is az 5.ből jöttem. Te melyik csillagról? Én az IC 433 ról.
2011. okt. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
ezotéria, szevasz!
2011. okt. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Drukkolj Szenthelyi Árpinak és a Zellenállásnak.
2011. okt. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 x) ***** válasza:
Szerintem is drukkolj inkább az ellenállásnak :D bár az lenne a legjobb ha minél előbb kinyírnák egymást.
2011. okt. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Az ellenállás kb egy "személyből" áll.
2011. okt. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 x) ***** válasza:
Igazából az ellenállásba bele kellene tartoznia azoknak is akik valamilyen formában próbálják megvédeni a Földet az idegenektől.
2011. okt. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Semmilyen ellenállás, senki nem védi meg a Földet.

Én a gyíkokkal vagyok.

2011. okt. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!