Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek a földönkívüliek...

GusztixD kérdése:

Szerintetek a földönkívüliek mit esznek?

Figyelt kérdés
Én kiváncsivagyok hogy mitesznek isznak ezek a különleges lények :DLehetséges az hogy attól az ételtöl kapnak ien érdekes gondolkodásos mitom én mit ? vagy az innivalójuktól? várom a válaszokat :D
2011. szept. 17. 17:35
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
erről 404nek lenne 1 története amit nekem elmesélt de sajnos nem írhatom le 1 baktériumról szól de többet nem írhatok bocs :(
2011. szept. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:
nembaj legalább enyit tudnimár :D tovább tovább
2011. szept. 18. 13:14
 23/46 anonim ***** válasza:
Levest meg másodikot.
2011. szept. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 Dollars ***** válasza:
energia,molekula-atomok amik beépülnek a szervezetbe.Szerintem nekik 1-2óra alvás elég.Baromi fejlettek,hogy nem csak magukat,de "utazókabinjukat" is tudják teleportálni.
2011. szept. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
hát utolsó ez lehetséges! a hülyeválaszokra meg ugytekintek mint ha nem is írtak volna
2011. szept. 18. 19:33
 26/46 anonim ***** válasza:
na jó elmondom 404 úgy sincs itt most. na az úgy volt h 404 kapott valami sárga színű nyálkás valamit tőlük és kérték h egye + és 404 udvariasságból elfogatta és +ette de nem volt jó ízű de +ette hogy +ne sércse őket és utána napokig ment a hasa tőle. 404 akkor aszitte h attól a sárga nyálkás valamitől fosott de nem. +vizsgálta 404 a laborjába a saját székletét szépen mondva és talált benne baktériumtörzset és attól ment a hasa és az a baktérium törzs akkor kerülhetett 404 szervezetébe amikor +etették vele aszt a sárga sz@rt. ez a baktérium törzs még akkor is élt amikor kijött 404ből szóval nem nyiffant ki azzal h +ette. asztán fogta és +semmisített a bacikat mielőtt elszaporodnának a külvilágba. de aszt monta eszt el ne mongyam senkinek úgy h halgassatok ha visszajön oké? amúgy a 404 fajták növényevőkés az a sárga nyálkás valami 1 gomba növény volt csak olyan gomba itt nálunk nem terem csk ott.
2011. szept. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
Kedves Ferenczy Gergely! Felszólítjuk legyen szíves megmondani az emberiség jövője érdekében 404 pontos tartózkodási helyét!
2011. szept. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
köszi feri utolsó te meg ne offolgass hanem a témához írjál
2011. szept. 19. 06:58
 29/46 anonim ***** válasza:

Nem is tudom hol lakaik! Hányszor meséljem még el? Montam már h mikor oda vitt kiszálltunk a taxibó átszálltunk az övébe és ott bekötötte a szememet a 1 sállal és én nem hagytam levettem a sálat mer +ijettem és haza akartam menni. de aszt monta ha nem kötheti be nem vihet sehova. de én nem hagytam akkor se h bekösse és akkor szét is váltunk 1 buszmegálóba mentem vártam a buszra h majd hazamegyek. de a buszmegálóba +talált +ált előttem a kocsijával h nem gondoltam e + magam? kérdeszte. és montam h nem. nem hagyom h bekössed a szemem mer el akarsz rabolni. és monta h francot akar elrabolni segíteni akar de ha nem bízok benne nem tud. és akkor jött a busz de nem szálltam fel rá és beszálltam 404 kocsijába h kösse be a szemem majd lesz valami már nem érdekel semmi. bekötötte és úgy vitt 1 házhoz ami alatt volt 1 pince és abba mentünk le. akkor már levette a szememről a sálat h a pincelépcsőn le tuggyak menni. mély pince volt aszt monta 25 méter mély. odalent a pincébe vastag vas kapu volt vastag lakattal lelakatolva. kinyitotta bementünk és ott felkapcsolt 1 lámpát és ott megint vas ajtó volt egymás mellett és +voltak számozva 1es 2es 3as ajtók voltak és a középsőt nyitotta ki a 2est és oda vitt be. kérdesztem h a két szélső ajtó mögött mi van? és aszt monta aki kíváncsi hamar megöregszik. monta h feküggyek fel a vizsgáló ágyra levetkőzve a gatya maradhat ha szégyelős vagyok. felfeküttem aszittem 404 őrült és most nekem végem van kellett nekem beszálni a kocsijába. +láttam h szerszámokt készíti a műtéthez és én már sírtam montam h haza akarok menni 404. erre aszt monta mutat valamit h bízzak benne mer addig nem nyúl hozzám amíg nem bízok +benne. És akkor monta h öltözzek fel mutat valamit. felöltöztem és kimentünk az 1es ajtóhoz és mielőtt kinyitotta az 1es ajtót aszt monta amit most látni fogok senkinek nem beszélhetek saját érdekembe.és montam h rendicsek. és bevitt felkapcsolta a lámpákat és ott mutatott valamit nekem amitől még jobban rám hozta a frászt és +kérdszte most már bízok benne vagy még mindíg őrültnek nézem őt? és montam h igen már bízok már nem nézem őrültnek.és kérdesztem h a 3as ba mi van? és aszt monta abba tárgyak vannak amik nem földi eredetűek. kérdesztem h azokat is +nézhetem esteleg? és monta h nem mer ott káros sugárzás van és be kellene öltözni előtte az +macerás és már nincs idő rá. Akkor kimentünk az 1es ből visszamentünk a 2esbe levetkőztem megint fel fefeküttem az ágyra. hozott 1 csipogó hosszúkás botot aszt monta ez olyan mint 1 detektor hasonlóan működik ne féjek tőle nem ártalmas. az egész testem átnézte vele és a hasamnál sípolt hangosan pont a hasamnál de máshol nem. aszt monta lazíccsam el magamat és akkor nem fog fájni belenyúl a köldökömbe. kérdeszte h nem vagyok alergiás valamire és montam h nem. utána asszem tán jóddal kente be és befújta valamivel a köldökömet utána inyekciót adott a köldökömhöz és várt 10 percet. utána felvett 1 kesztyűt és belenyúlt 1 újal a köldökömbe lassan és monta h már érzi +találta mingyár kiszedi. na akkor úgy fájt aszittem elájulok kiabáltam neki h nem bírom ez k.vára fáj és akkor monta h ne feszíccsem a hasizmom lazíccsak. de akkor is fájt órdítottam és kértem h altasson el mer nem bírom. és monta h jó elaltat. hozott 1 üveg löttyöt és öntött a vattára belőle és odatette az orromhoz én beleszagoltam és utána már nem emlékszek semmire. mikor felkeltem már minden kész volt. +mutatta mi volt bennem. 1centi hosszú volt vékony fém színű. aszt monta nem adja nekem vissza mert akkor meg fognak engem találni. nála marad mer ő el akarja őket kapni h feboncojja őket és az lesz a csali. montam neki h de +fogják ölni és monta h nem fogják megölni mer arra vigyáz. árammal szokta őket +ölni mással nem lehet csak magasfeszültségű árammal ami gyorsan végez velük. Azóta már bisztos elkapta őket és felboncolta őket. utána beülünk a kocsiba és hazavitt de előtte bevásároltunk nekem a tescoba h ne kelljen 2 hétig kimozdulni mer aszt monta feküdnöm kell sokat. de megin bekötötte a szememet és nem láttam hova megyünk. félúton pesten már levehettem a sálat. de ő hozzá később mentünk mer féltem egyedül otthon féltem h visszajönnek értem azok a szörnyek amiket mutatott.és eszt el is hitte nekem mer mindenki félne a helyembe úgy h +értő volt. és úgy kerültem az egyik baráttyához akinél nem éreztem jól magamat mer nem volt áram és nem tuttam tv t nézni +netezni se. a baráttya sztm tényleg őrült volt mer a telefont se volt szabad használni nála aszt monta káros neki.Akármit csináltam minden baj volt neki. és utána kerültem 404hez. de akkor is bekötötte a szememet mikor hozzá vitt és nem láttam h merre lakik próbáltam kukucskálni a sál alatt de nem láttam ki a kocsiból úgy se. és csak bent a házba vehettem le a sálat mikor megérkesztünk. a házból nem mehettem ki csak a hátsó kertbe volt szabad kimenni. Aszt monta ha elöl kimegyek széttépnek a kutyák. Ami érdekes volt mer nem hallottam onnan sose kutyaugatást sztm csak kitalálta h ne mennyek ki elöl namindegy :D

jól éreztem magamat nála olyan érzés volt mintha nyaralnák. rendes is volt velem csak arra kért h ne kejjen utánam takarítani ha főzök mosogassak el utána +magam után legyen rend tisztaság ennyi volt az óhaja amit +is tettem de amugy rendes volt. Röviden ennyi. De nem tudom hol lakik és a laborja se tudom hol van

és dr.Kolozsvári Árpádot is +kérném h ne írogasson már nekem levelet h műköggyünk együtt 404 ellen mer nem akarom fogja már fel!!!!

2011. szept. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
Ez a 404 veszélyesebb mint gondoltuk.
2011. szept. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!