Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A földönkívüliek mit esznek?

A földönkívüliek mit esznek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 18:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy esznek? Akármilyenek lehetnek, nem biztos, hogy esznek.
2011. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%

Fényt és csecsemőket!!

De a kedvencük a szolizó csecsemők :-D

2011. aug. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
aha
2011. aug. 20. 18:13
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
Én úgy tudom, (nem biztos, hogy hiteles!) hogy a kövér lófejből készült halászlét szeretik a legjobban.
2011. aug. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Borsostokányt petrezselymes burgonyával és savanyúval XD
2011. aug. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy melyik faj.

Én egy faj étkezési szokásait ismerem: Egy vörös szemű földönkívüli fajta.( nevüket pontosan nem tudom). Ők redszeresen figyeli az embereket(nem csoda hisz hasonlítanak is ránk). Eléggé barátságosak is velünk :D Ezek csak növényeket esznek... egy szóval vegetáriánusok.

2011. aug. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Beliel ***** válasza:
100%
Csak a pufin lekvár ad erőt és mindent lebíró akaratot.
2011. aug. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
Földönbelülieket.
2011. aug. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Na most, ha jól csalódok, te lennél az a bizonyos Feri, akinek a történetét végig követtem - bár nem szóltam hozzá -, és köszönöm, közben nagyon jól szórakoztam, így beetetni a népet... Elismerésem!

Azonban, ha tényleg te vagy Feri, és jelenleg 404 - aki aztán tuti, hogy nem te vagy, véletlenül sem - lakásán tartózkodsz, miért nem kérdezed meg a legilletékesebb személytől? *fejet csóvál, nem érti*

2011. aug. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Szükari ***** válasza:

Ami a bolygójukon megterem.

Amikor megvizsgáltak a valxundinok,megitattak velem valamilyen spenótszerű italt.Úgy nézett ki mint a spenót,de sokkal higabb volt.Úgy feltöltődtem tőle energiával,hogy 3 napig nem aludtam,mégcsak el sem fáradtam.


Azt tudom,hogy a hrollok sok húst és zöldséget esznek,de azt nem tudom nagyon tudom leírni,hogy milyenek az ottani élelmiszerek.Azt tudom,hogy húst esznek,köretnek meg valami fehér dolgot.Meg sokszor valami lila pépet.

2011. aug. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!