Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A macskám furcsán viselkedik....

A macskám furcsán viselkedik. Félek tőle. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Átváltozhatott egy UFO-vá? Állandóan az eget nézi és közben nyávog (de csak sötétben).. ha velem alszik, kitágítja a szemeit és néz. Van amikor csak elkezd nézegetni egy pontot a falon és sír neki... ez beteg. Megszállták a földönkívüliek? Mit csináljak vele? :S Fosok a saját macskámtól ez beszarás
2011. szept. 11. 19:19
1 2
 11/18 reptoid ***** válasza:
69%
Az én kölköm, csak tud valamit :D
2011. szept. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%
Khm már bocs de a szellemek nem szállnak meg állatot... csak a démonok... na nem mintha az jobb lenne, de tök más akkor is. Egyébként valszeg nincs semmi baja a macskádnak, ha megszállta volna egy démon, furább dolgokat is csinálna. Az én macskám is szokott olyat csinálni h vmi szöszmőt meglát szállni és elkezd nyekeregni neki mert nem tudja elkapni... és annak a macskának tuti nincs semmi baja!
2011. szept. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%
Lehet h valami komoly baja van a cicusnak.Mint például az embereknek a megbolundulás.H a igazán szereted a kiskedvenced akkor vidd el állatorvoshoz!!!!!!!!
2011. szept. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Etesd már meg végre!!
2011. szept. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 rokkerboci válasza:
lehet hogy unatkozik.. játszol vele sokat?? vagy már nem kölyök macska??
2012. jan. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy depresszios? Hallottam olyant, hogyha bantalmaznak egy allatot, akit amugy a gazdaja szeretettel vesz körül, akkor mintha elveszitene identitasat, tamad, harap...stb. Arra gondoltam, esetleg ennyire nem depis, hogy tamad, de ennek enyhebb fokozata?

Valami felelem-fele?


Amugy nekem a valaszok közül az elsö a favorit. :DDD

Azt sosem birtam felfogni, hogy ember letükre bizonyos emberek minek alusznak a macskajukkal? Csak nem felsz es emiatt vettel macskat? Mert akkor meg megerezheti a felelmedet, ugyanis az allatok alacsonyabb agyhullamuak, azaz többnyire alfaban vannak igy jobban megerzik a lelkiallapotodat. (Eddig komoly!) A vegen kiderül, h szegeny allat azota depis, amiota testi közelsegben vagytok. :DDD

2012. febr. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Semmi érdekes nincs abban, hogy a macska a plafont nézi. Nekem is van macskám és szintén ezt csinálja meg néha még durvább dolgokat is.Biztos vagyok benne, hogy nem UFO. Lehet lát valamit ami neki nagyon érdekes. Szellem talán de nem hinném. A macskák amugy is nagyon érdekesek.
2012. febr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Most csak a kerdeseidre valaszolok:


"A macskám furcsán viselkedik. Félek tőle. Szerintetek?"

Szerintem igen, felsz töle.



"Átváltozhatott egy UFO-vá?"

Nem, földi leny nem valtozik at ufova. Ufoknak nevezik, a földön kivülröl eredö lenyeket.


"Megszállták a földönkívüliek?" Nem tudom. A sok racionalis gondolkodasu, magat földön 2 labbal jaronak tarto kapasbol irna erre: Neeem. Pedig sztem ha a földön 2 labbal jarok a bizonyitekokban latjak a tudomanyost, akkor az a helyzet, hogy erre nincs bizonyitek, hogy megszalltak-e vagy nem.


"Mit csináljak vele?" Sztem semmit, vele minden rendben. Mint irtak a macskatartok, csupa normalis dolgot csinal, akkor?


XD :SSS

2012. febr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!